Не повертають виплати Імекса м. Рівне

alloshka 7 травня 2015, 16:13
Я вкладник Імексбанку м. Рівне. Чому постійно переносять зустрічі. На гарячій лінії повідомили про відсутність готівки в касі. А хіба це ваші кошти? Ви їх отримали з фонду. Це грубе порушується ст.191КК України. Нещасних 12000 немає. А що буде, якщо ви будете повертати тіло депозиту? Дай Бог, щоб це робив інший банк.

Більше співпраці з вами я не хочу.
Банк Михайлівський
7 травня 2015, 16:52
Шановний форумчанин.
Банк Михайлівський прикладає максимум зусиль для здійснення оперативного та комфортного обслуговування.
На даний момент виплати здійснюються вкладникам двох ліквідованих Банків, кількість звернень значно зросла і витрати часу на обслуговування клієнтів відповідно, через що ми вимушені переносити зустрічі.
Дякуємо Вам за розуміння та терпіння.

klientvab
klientvab
7 травня 2015, 20:40
100% я теж мала вклад в Імексі в Рівному. Записалась на зустріч на 12 травня...І теж прийшла смс про перенесення зустрічі — вже на 20 травня???
Відповідь банку не логічна, якщо ви вже записали клієнта на певну дату і годину, то як можна на той час записувати інших людей, а записаних зміщувати...і то не на 1-2-3 дні, а на цілих 8 днів!
Ще й нав*язливо пропонуєте депозити у вашому банку розміщувати… Хто ж поведеться на таке…
Обов*язково завтра проконсультуюсь з відповідними інстанціями чи маєте ви право переносити зустріч, благо смс попередня в телефоні збережена…
8 травня 2015, 18:59
Сьогодні звонила на гарячу вже сваритися, так мені ще й почали хамити. Бачте свята в них… Потім зайшла в одне з відділень, дівчата в касі і на карточному відділі сказали, що зараз взагалі нічого не виплачується, але з наступного тижня нібито вже має все нормалізуватися. Доречі, чому в цьому відділені 9-11 травня робочі??? А у вас на гарячій кажуть, що вихідні. Невже навіть на оформлення карточки важко записати??? В житті діла не буду мати з банками!!!
12 травня 2015, 22:00
Мені переносили зустрічі. Перезвонила на гарячу, сказала, що вже згідна на картку, мені відмовили, сказали, вже немає місць в цьому місяці на запис. Тоді я просто підійшла до працівниці банку, яка видає картки (така є в Чайці на 1 поверсі, в Злата плазі на цокольному) і записалася сама до неї в чергу. На ці вихідні у них були робочі дні і було вільно. Мені і ще моїм двом знайомим вона зробила картки. Сьогодні я познімала по 8 000 грн в банкоматі без комісії. Такий ліміт.
Але коли діло дійде до тіла депозиту, ліміт 25000 грн в місяць, тому як буде зніматися, я не знаю.