Про повернення коштів з «Імексбанку» - Рівне

OksanaM2015 6 травня 2015, 18:14
Тільки взнала про початок виплат вкладникам "Імексу" через «Михайлівський» — спробувала зареєструватися. Потратила кілька годин — марно. 29.04.2015 підійшла у відділення, думала, що там щось роз«яснять. Фігушки… Хоча людей не було, але до менеджера можна попасти тільки після запису в чергу. Правда, охорона дозволила скористатися їхнім телефоном. Знову весь час зайнято. Тоді набрала код, що хочу розмістити кошти в банку. І ЧУДО!!! відбулося, оператор з»явився на лінії. Записали в чергу на 07.05.2015.
А 05.05. прийшла СМС, що зустріч переноситься, а сьогодні повідомили, що аж на 22.05.2015.
Судячи із відгуків — це стандартна практика цього банку — немотивовано притримувать грошики.
Додзвонитися неможливо. Треба чекати, що числа 18-20-го перенесуть зустріч на червень (липень-серпень)? Відповідальності ж ніякої.
Банк Михайлівський
7 травня 2015, 11:15
Доброго дня, шановний клієнт!
Через збільшення клієнтопотоку ми вимушені переносити зустрічі, адже на процедуру отримання коштів затрачується більше часу, ніж першочергово передбачалось.
Банк Михайлівський прикладає максимум зусиль для забезпечення комфортного обслуговування.
Просимо Вас прийти для отримання коштів в повторно призначений час.
Дякуємо за терпіння.

6 травня 2015, 18:23
Если у вас сумма меньше 50 000 грн или вы готовы снимать с карты в месяц не более 50 000 грн то проще получить на каком-либо мини-офисе карту этого банка
minfin.com.ua/company/mihailovskiy/review/73568/#com2568604

Подробней тема
minfin.com.ua/company/mihailovskiy/review/73568
sparky
sparky
6 травня 2015, 19:04
Mazaj, можете объяснить, в чем проблема выдачи гарантир.суммы наличными через банк Михайловский.

схема выдачи денег Фондом для всех банков одинакова:
Вы записываетесь на определенный день в одно из отделений банка Мих., в этот день приходите в отделение и… вам ОБЯЗАНЫ выдать деньги НАЛИЧНЫМИ.

Что работает не так?
6 травня 2015, 20:45
Обязаны и выдадут — абсолютно разные вещи.
Крайне несерьезный банк в принципе.
Например на ГЛ записывают в очередь, но это профанация. До отделения этот список не доводится. Реально вас там никто не ждет в условленное время.
Очень мало отделений. В моей области аж целых 2 (!!!) отделения на всю область. И оба в одном городе. В других населенных пунктах области есть мини-офисы (стол с компьютером, ксерокс в коридоре магазина) или представители (то же самое, только без ксерокса). Касс у них нет, зачастую нет интернета, могут только оформить карту и все.
Анна  Якименко
Анна Якименко
7 травня 2015, 23:48
А что это за карточка? у меня там немного совсем… но вот встречу переносят, гуляют наши деньги по банкам, как надоел этот бардак. Как ее оформить и где снимать… расскажите поподробнее
OksanaM2015
OksanaM2015
9 травня 2015, 14:48
Спасибо за совет и подсказку, как быстро получить «Имэксовские» деньги в независимости от регистрации/очередности. Все удалось.
7-го мая оформила депозитную карточку «Дохідна п»ятниця" — без очереди, в представительстве банка в «Эльдорадо» (ТРЦ «Чайка»). 8-го мая уже перечислили всю сумму. С карточки можно снимать в любом банке-партнере «Атмосфера».
Еслы суммы не очень большие — в таком варианте есть выгода — «Михайловский» еженедельно начисляет 24% на суммы 5000 и больше. СМС-информация и банкинг — бесплатно. Ограничения — стандартные, как и у многих банках — снимать не больше 50000грн. в месяц, 5 снятий (вне зависимости от суммы) — бесплатно, остальные — %%. Повторюсь — для не очень больших сумм -выгодно, карточка бесплатная. Так надо понимать — в банке действительно проблемы из налом, розмножили отделений, а им наличку не сдают…
7 травня 2015, 16:17
А банкомат то один. Якщо так не видають готівку, чи є гарантія, що єдиний банкомат на всю область буде повний???? При такій кількості клієнтів.

Рівне
7 травня 2015, 17:06
Вы можете снимать без комиссии в банкоматах Атмосферы.
8 травня 2015, 19:00
Я вже знаю. На сайті Михайлівського такої інфо немає. Є тільки, що 1 банкомат.

Головна / Банки України 🏦 / Банк Михайлівський 💰 / Відгуки про Михайлівський 📝 / Про повернення коштів з «Імексбанку» - Рівне