Обережно - банк Михайлівський

Lesya11111 6 травня 2015, 16:59
Ніколи раніше не залишала коментарі, але сьогодні після спілкування з працівниками банку михайлівський щодо повернення коштів банку Надра просто не можу стриматись.

Наша сімя є клієнтами багатьох банків, але з подібним шахрайством ще не зустрічалась. Про те, що кол-центр банку вже двічі переносив зустріч — це таке. Сьогодні мама прийшла у відділення — кошти першої черги (смс з реєстрацією було, про те що гроші будемо забирати в кол-центр було повідомлено), грошей немає, менеджер бігала до керівника — гроші зявились. Чудо перше.

А тепер найцікавіше — друга черга — «ну ви розумієте грошей немає, з Фонду гроші будуть лише на прикінці травня, можна оформити депозит — зараз є на 42 дні, під 26%, банк платить за вас податок, гроші гарантуються Фондом» — ну просто супер. Прийшла мама додому — читаю угоду — а угода між клієнтом та ТОВ "Інвестиційно-розрахунковий центр", а банк Михайлівський — лише «Поручитель».

Повернулись до банку — «Ну я ж Вам говорила, що договір з фінансовою установою».

Мама прийшла в банк — банк є фінансовою установою, хоч слово про те, що мова йде не про банк, а про якесь ТОВ не було сказано. Мені особисто цікаве чому Фонд гарантування вкладів обрав для виплати коштів такий… банк, якому…

Єдине радує, що «Період користування коштами» — складає 14 днів, після цього можна розривати цю «угоду».