Выплатили все.

BobD 21 грудня 2016, 21:40
Відділення за адресою: Київ, ул. М. Тимошенко, 21
Выплатили все. Даже чуть чуть процентов не все конечно, но все таки. ПЗ не было. Белые депо еще осеню вернули, кроме одного на который было пополнение 23.05. Удержали карточный кредит. Точнее я его сам погасил еще до введения ВА, но деньгами которые вернулись с ИРЦ. Поначалу Фонд как бы не признавал погашение, но я так понял признал поскольку всё выплатил за минусом кредита. Сейчас хочу написать заявление о выдаче справки по погашению кредита и уже написал в суд заявление об возврате судового сбора, поскольку производство по делу так и не открыли хотя иск еще подан в сентябре. Всё было в пределах 200.

21 грудня 2016, 21:46
Поповняла поточний 23.05 ще не виплатили ПЗ 20 і 22.05 виплатили
21 грудня 2016, 22:32
А когда обращались с заявлением о внесении дополнительной информации в реестр по выплатам за счет Фонда?
21 грудня 2016, 22:41
В липні і листопаді, але відповідей не отримала
21 грудня 2016, 22:45
В листопаді Фонд вже отримав вашу заяву? Чи тільки направили. Наскільки памятаю зараз отримують ті, зяви яких надійшли до 2 грудня. Особисто я направляв поштою. Фонд отримав в листопаді. Точну дату зараз не пмятаю.
22 грудня 2016, 7:34
Отримали 14 листопада я з капіталами не повязана
22 грудня 2016, 7:35
Цікавить, чому ПЗ виплатили а поточні ще ні
22 грудня 2016, 10:05
Навіть не знаю що відповісти. Особисто не чекав що виплатять, тому звернувся до суду. Можливо вони відслідковують хто звертається до суду. Судовий збір для фонду начебто дрібниця, але якщо тисячі судових зборів, а крім того негативні прециденти… але це тільки припущення. Моя думка завжди була і залишається незмінною кошти мали виплатити по Закону всім в межах 200. і капіталістам і не капіталістам оскільки переказ коштів з ІРЦ було зроблено до ВА. (маю на увазі закон який діяв на 23.05.16р.
edalex
edalex
22 грудня 2016, 14:34
Сегодня в альфа банке получил капитал.
23 грудня 2016, 21:36
… когда сдавали документы и где… спасибо