какой срок исковой давности

Катя Катя 19 жовтня 2016, 12:21
Здравствуйте, скажите по Банку Михайловский.какой срок граничный для подачи иска? срок исковой давности?

19 жовтня 2016, 13:18
Общая — 3 года. по взысканию неустойки(штраф, пеня и т.д) — 1 год. А вообще много нюансов, смотрите ст. 256-268 Гражданского Кодекса
19 жовтня 2016, 18:11
А КОНКРЕТНО ПО БАНКУ МИХАЙЛОВСКИЙ? ПО НЕ СДЕЛАННІМ ВИПЛАТАМ?
19 жовтня 2016, 18:39
6 міс. в адмінці починаю чи від 15.07
19 жовтня 2016, 19:11
Це в адмінправі. а справи спору з фінансовими компаніями і банками відносяться до цивільного права. Тому і строки згідно Цивільного кодексу.
19 жовтня 2016, 20:02
Це спір не з банком, а з Фондом.
19 жовтня 2016, 21:03
А ви впевнені, що з фондом, а не з фагором ваш спір буде?
19 жовтня 2016, 21:59
Читайте питання в темі.
19 жовтня 2016, 20:01
Выдповідно до ч.2 ст 99 Кодексу адміністративного судочинства 6 міс. від того дня, коли Ви дізналися, Таким днем буде отримане Вами повідомлення за штемпелем на конверті, з якого треба зняти ксерокопію. Якщо у Вас є телепатичні здібності, в чому я сумніваюся, то Ви б тоді могли дізнатися і 15.07, як вам пише КІМ30.
19 жовтня 2016, 22:02
Можна було дізнатися чи Ви є в списках зателефонувавши в перший день виплат (15.07) до банку агенту
19 жовтня 2016, 22:05
Навіть у вересні не було,і відповіді не отримала,і капіталів не було
19 жовтня 2016, 22:08
Коли ви дізналися, що фонд не вніс вас у списки?
я подзвонив в банк-агент 15.07 (перший день виплат)
19 жовтня 2016, 22:27
Я теж, в перший день виплат
19 жовтня 2016, 20:14
Спасибо большое… как же все это достало…
19 жовтня 2016, 21:15
Ще раз кажу — спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу відносяться до цивільних справ, а отже регулюються цивільним кодексом. ЦКУ встановлена позовна давність в три роки. Тому ви можете скільки завгодно тішити себе ілюзіями про 6 місяців, але реалії інші
19 жовтня 2016, 21:32
Банківський вклад? на стадії ліквідації банку? Сумніваюсь що неплатоспроможній банк зможе вииконати рішення суду навіть якщо припустити що таке рішення можливе.
19 жовтня 2016, 21:41
А кредит чому не прокоментували?
19 жовтня 2016, 21:56
Потому что Катя Катя прямо написала а конкретно по банку михайловский? по не сделаннім виплатам? Стало быть ее не кредиты интересуют а вклады.
19 жовтня 2016, 22:00
Тим кому ще не виплатили? як діяти далі?
19 жовтня 2016, 22:08
По вкладам все набагато простіше. Знову ж ЦКУ: Стаття 268. Вимоги, на які позовна давність не поширюється.
1. Позовна давність не поширюється:
2) на вимогу вкладника до банку (фінансової установи) про видачу вкладу;
19 жовтня 2016, 22:11
А до Фонду? точніше до Уповноваженої особи
19 жовтня 2016, 22:18
Вкладів вже нема. Є гарантована сума на відшкодування в межах 200000 грн. БАНК БАНКРУТ.
19 жовтня 2016, 22:24
Позови до фонду. Я важаю в адмін суд. Хоч на сьогоднішній день існує штучно створена правова невизначеність на кшалт тієї що вже була з підсудністю справ по виплатам пенсій де суди найвищіх інстанцій вирішували про підсудність на протязі трьох років. Для мене очевидно що робилось навмисно щоб не виплачувати людям кошти тривалий час та зніцинити їх. В нашому випадку «ціна питання» всеж на багато менша однак є багато але. Там на горі ще мабуть не визначились «хто має бути цапом відбувайлом» тому й тянуть з вирішенням питання щодо підсудності. Гадаю в решті решт спори будуть розглядати адмін суди.
19 жовтня 2016, 22:34
Фонд не є органом владних повноважень. Тому можна подавати і в звичайні районні суди.
19 жовтня 2016, 22:38
Все одно спори щодо вкладів підпорядковані цивільному кодексу. Стаття 257. Загальна позовна давність
1. Загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки.
як насправді — хто зна
20 жовтня 2016, 10:34
Вкладів вже нема! Банку не існує — є тільки гарантовані виплати.
20 жовтня 2016, 13:26
Рекомендую не сидеть сложа руки а отправить письмо ликвидатору следующего содержания… для суда будет весьма необходимо… Уповноваженій особі
Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію
ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»
Волкову Олександру Юрійовичу
Иванова Ивана Ивановича
паспортні дані: аа 000 000, виданий… МВ УМВС України в… області…
РНОКПП: 0000000000000
номер засобу телефонного зв`язку:
(050)000000000000
адреса для листування:
61000, м. Харків,…
ЗАЯВА
про відшкодування коштів за банківським вкладом
.............2015 року у Харківському відділенні №0 ПАТ «Банк Михайлівський» мною був відкритий банківський рахунок №00000000000 в гривні на підставі укладеного Договору № 000000000 від 0000000000 «Поточний рахунок «Ощадний» та банківський рахунок №000000000000 у доларах США на підставі укладеного Договору № 00000000000000від 000000000«Поточний рахунок «Ощадний» (світлокопії договорїв надаються у якості додатку).
На зазначенних рахунках знаходяться грошові кошти у сумі 000000000грн., які були залишені мною на рахунках після проведення різних банківських операцій з моменту відкриття рахунків, у тому числі після операцій з продажу іноземної валюти за Договором банківського вкладу (депозиту) «Супердохїдний тиждень+»(вільний) №0000000000 від 00000000 (у долларах США) (світлокопія договору надається у якості додатку).
Крім цього, 00000000 року у Харківському відділенні №2 ПАТ «Банк Михайлівський» мною був відкритий
20 жовтня 2016, 13:28
Картковий рахунок №0000000000 на підставі укладеного Договору № 000000000 від 0000000002016, на якому також знаходяться мої грошові кошти в сумі 000000000 грн.
Вказані суми коштів перебували на зазначених рахунках також і станом на 20.05.2016 року, що підтверджується банківською випискою, тобто до моменту введення тимчасової адміністрації у ПАТ «Банк Михайлівський».
Відповідно до рішення Правління Національного банку України від 12 липня 2016 року за №124-рш «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд ) прийнято рішення від 12 липня 2016 року за № 1213 «Про початок процедури ліквідації ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» та делегування повноважень ліквідатора банку».
Згідно з зазначеним рішенням розпочато процедуру ліквідації ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» з 13 липня 2016 року до 12 липня 2018 року включно, призначено уповноважену особу Фонду провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Ірклієнка Юрія Петровича з 13 липня 2016 року до 12 липня 2018 року включно.
Враховуючи, що в Банк була введена тимчасова адміністрація, а згодом розпочата процедура ліквідації, порядок повернення коштів, що знаходяться на моєму Поточному рахунку, регулюється нормами Закону України «Про систему гарантування вкладів фіз
20 жовтня 2016, 13:28
Фізичних осіб» (надалі за текстом – Закон) та іншими нормативно-правовими актами, що передбачають порядок виведення неплатоспроможних банків з ринку і ліквідації банків.
Відповідно до ч.1 ст.26 Закону Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом.
Вкладником є фізична особа (у тому числі фізична особа — підприємець), яка уклала або на користь якої укладено договір банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або яка є власником іменного депозитного сертифіката (п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону).
Згідно п. 3 ст. 2 Закону вклад — це кошти в готівковій або безготівковій формі у валюті України або в іноземній валюті, які залучені банком від вкладника (або які надійшли для вкладника) на умовах договору банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або шляхом видачі іменного депозитного сертифіката, включаючи нараховані відсотки на такі кошти.
20 жовтня 2016, 13:28
Враховуючи викладене, я є вкладником в розумінні Закону та маю право на отримання відшкодування коштів за рахунок Фонду.
В оприлюдненій Фондом на своєму сайті інформації зазначено, що виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» будуть здійснюватися з 15 липня 2016 року до 26 серпня 2016 р. включно через установи банків-агентів Фонду.
Втім, з 15 липня 2016 року та станом на теперішній час, неодноразово зертаючись до банку – агенту – ПАТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» (http://pumb.ua/ua/fgv/) з проханням виплатити гарантовану Фондом суму відшкодування, я отримав інформацію про те, що я не маю права на отримання відшкодування суми, розміщеної на рахунках в ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» на момент введення тимчасової адміністрації.
20 жовтня 2016, 13:29
Не зважаючи на це, не отримавши ані від Фонду, ані від його Уповноваженої особи жодних належних роз’яснень підстав та причин такої протиправної бездіяльності, станом на момент подання цієї Заяви, я так і не отримав від Фонду ніяких коштів в якості відшкодування коштів за моїм банківським вкладом.
Відповідно до ст. 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі — Закон), Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом.
Згідно ч. 2 ст. 27 Закону та ч.2 Розділу ІІІ Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 09 серпня 2012 року №14, яке було чинним на момент виникнення спірних правовідносин (далі — Положення), уповноважена особа Фонду протягом одного робочого дня з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку формує та подає до Фонду перелік вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, із визначенням сум, що підлягають відшкодуванню (далі – Перелік ).
20 жовтня 2016, 13:29
Частиною 3 Розділу ІІІ Положення передбачено, що якщо вкладник не отримав свої вклади у межах граничного розміру суми відшкодування протягом дії тимчасової адміністрації за рахунок цільової позики Фонду, така сума відшкодування включається до Переліку.
Згідно ч. 2 розділу IV Положення, Фонд складає на підставі Переліку загальний реєстр вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду (далі – Загальний Реєстр).
Вбачається необхідним також звернути увагу на положення норми ст. 15 Закону України «Про звернення громадян» № 393/96-ВР від 02 жовтня 1996 року, згідно яких органи державної влади, місцевого самоврядування та їх посадові особи, керівники та посадові особи підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, до повноважень яких належить розгляд заяв (клопотань), зобов'язані об'єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, повідомляти громадян про наслідки розгляду заяв (клопотань).
20 жовтня 2016, 13:29
Відповідь за результатами розгляду заяв (клопотань) в обов’язковому порядку дається тим органом, який отримав ці заяви і до компетенції якого входить вирішення порушених у заявах (клопотаннях) питань, за підписом керівника або особи, яка виконує його обов'язки.
Рішення про відмову в задоволенні вимог, викладених у заяві (клопотанні), доводиться до відома громадянина в письмовій формі з посиланням на Закон і викладенням мотивів відмови, а також із роз'ясненням порядку оскарження прийнятого рішення.
Згідно ст. 20 Закону, звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.
20 жовтня 2016, 13:29
Судячи з усього, звертаючись до Вас із заявою, необхідно також згадати ще й ст. 21 Закону, відповідно до положення норми якої, подане відповідно до цього Закону звернення повинно бути розглянуте безкоштовно.
В ст. 24 Закону «Про звернення громадян» встановлено, що особи, винні в порушенні цього Закону, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України, а статтею 25 Закону ще й передбачено відшкодування громадянам збитків у зв'язку з порушенням вимог цього Закону при розгляді їхніх скарг.
Як зазначалось вище, мною не отримувалось будь-якого вмотивованого повідомлення від уповноваженої особи Фонду щодо прийнятого рішення відносно мене рішення так само, як і не було включено до реєстру осіб, яким передбачена виплата гарантованої суми коштів за рахунок Фонду.
Крім того, наголошую, що у Фонда є в наявності всі зазначенні у цій зяві документи та договори, що необхідні Фонду для ідентифікації мене, як клієнта банку, та для подальшого включення до Переліку та Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, та/або до переліку рахунків, за якими я матиму право на відшкодування коштів за моїм вкладом за рахунок коштів Фонду.
20 жовтня 2016, 13:30
З метою недопущення безпідставного порушення моїх законних прав, свобод та інтересів порушую перед вами питання розгляду даної заяви.
Під час складання відповіді на нього, прошу посилатись на реквізити документів, що мали значення для вирішення питання виплати мені грошових коштів за рахунок коштів Фонду та/або на ті, що слугували підставою відмови у виплаті.
Окремо зазначаю про недопустимість ненадання мені відповіді на дану заяву, з підстав формальної невідповідності звернень, вимогам, що встановлюються Фондом на власний розсуд.
Мені незручно вбачати у Вашій протиправній бездіяльності щодо невиплати мені гарантованої суми відшкодування ознаки складу злочину, передбаченого ст. 370 КК України, у зв'язку з чим я змушений звернутися до Вас із цією заявою і
ПРОШУ:
20 жовтня 2016, 13:30
Невідкладно включити мене до Переліку та Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, та/або до переліку рахунків, за якими я матиму право на відшкодування коштів за моїм вкладом за рахунок коштів Фонду (в разі, якщо ці дії помилково не були вчинені);
Надати у встановлений чинним законодавством термін вмотивовану відповідь (із посиланням на реквізити відповідних документів), у який термін та через яку банківську установу я буду мати можливість отримати належні мені грошові кошти, що рахуються за моїм поточним банківським рахунком №000000000000, відкритим мною в ПАТ «Банк Михайлівський» відповідно до Договору № 0000000000 від 0000000.2015 «Поточний рахунок «Ощадний» та за моїм картковим рахунком №000000000000, відкритим мною в ПАТ «Банк Михайлівський» відповідно до Договору №000000000 від 00000000.2016, або Договору банківського рахунку, відшкодування якого гарантовано мені відповідно до приписів ст. 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» від 23.02.2012 №4452-VI.
20 жовтня 2016, 13:30
Про рішення, прийняте за результатом розгляду вказаної заяви, прошу повідомити мене шляхом надсилання вмотивованої відповіді засобами поштового зв`язку за адресою вказаною у реквізитах цієї заяви у строк визначений чинним законодавством.
За для розгляду моєї заяви надаю світлокопії документів, згідно додатку.
Додатки:
1. копія паспорту;
2. копія РНОКПП;
3. копія договору банківського вкладу № 000000000000000від 000000000.2016;
4. копія договору банківського рахунку № 0000000000000від 00000000000002015;
5. копія договору банківського рахунку №000000000000від 0000000000000.2016;
всього на 5 (п'яти) аркушах.
____. ____. 2016 року Иванов И И
20 жовтня 2016, 13:31
Отправить ценным письмом с описью…
20 жовтня 2016, 13:37
Для суду?
20 жовтня 2016, 13:41
Те формы и содержание писем которые рекомендовал фонд не содержальны в части нарушенных прав вкладчика банка… это письмо на фонд подготовили юристы текстовка весьма выверена чтобы судье не скучно было на суде с вами… да и на такое письмо фонд не знаю даже как будет возражать и какие доводы и обоснование невыплат приводить…
20 жовтня 2016, 13:42
Я выкладывал на фб но наши вкладчики всегда все тянут до последнего…
20 жовтня 2016, 13:43
Уповноваженій особі
Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію
ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»
Волкову Олександру Юрійовичу
20 жовтня 2016, 14:32
Дякую! Я так розумію треба мати два екземпляра листа, один відправляємо, а на другому працівник пошти має поставити штамп? Чи ще є якісь нюанси?
20 жовтня 2016, 15:18
Себе естественно делаете копии всего что отправляете… на почте заполняете опись всего отправляемого только правильно заполняете и заполняете формулярчик на вручение там тоже на почте бумажка такая и все… можете отправлять и с курьерской доставкой на укрпочте…
20 жовтня 2016, 16:28
Скажите, а фопам тоже в админ суд??
и вот, если деньги упали 23 мая 2016 года на карточку, они не выплачивают, а должны были выплатить еще, во время администрации.Счас отказываются всячески-оперируют 52 статьей.и платежи, что н епровели 23 мая 2016 года, а по банку -они в статусе проведенные.
20 жовтня 2016, 16:17
Скажите, а фопам тоже в админ суд??
20 жовтня 2016, 17:28
ФОП под гарантию не подпадает. Вы должны были заявить кредиторские требования в течении месяца после опубликования в СМИ объявления о ликвидации банка.
20 жовтня 2016, 17:44
Там есть статья 36 п.6 абз 5.
виняток.
что значит не попадает?
20 жовтня 2016, 18:20
Под гарантию подпадают только физ лица, а ФОПы идут как юр лица. То есть как кредиторы в порядке очередности, но кредиторские требования нужно было выдвинуть в течении месяца после опубликования в СМИ объявления о ликвидации банка.
20 жовтня 2016, 18:36
5) здійснення операцій з переказу коштів фізичних та юридичних осіб, що надійшли на їхні рахунки, починаючи з наступного дня після запровадження процедури тимчасової адміністрації;

Так на стадії ТА банк мав би здійснювати перекази з вашого рахунку, якщо ви робили такі перекази. Як правило вони проводять бюджетні платежі під час дії ТА. А якщо гроші потрапили на ваш рахунок то вони б мали їх зарахувати але ці кошти під гарантію не підпадають.
20 жовтня 2016, 23:36
Что значит под гарантию**в законе ж написано-окрим випадкив
21 жовтня 2016, 11:46
А где написано, что они н епопадают-там же так не написано.там написано, что должны выдать
21 жовтня 2016, 12:01
Саме, як виключення, з загальних правил банк може перераховувати з вашої картки контрагентам платежі якщо ви робили такі перекази з коштів які надійшли після впровадження ТА. буквально з наступного дня після запровадження процедури тимчасової адміністрації; Кошти які у вас знаходились на рахунку як ФОП до введення ТА повертаються по кредиторській вимозі. Тобто якщо кошти зайшли на наступний день після ТА 24.05.16 і пізніше до початку ліквідації, Банк як виключення може їх переказати вашим контрагентам, а ті які були на рахунках ФОП до ТА тільки як кредиторську вимогу.
21 жовтня 2016, 12:05
Я вас зрозумів що у вас кошти зайшли 23.05.16 а в законі на який ви посилаєтесь зазначено з наступного дня після запровадження ТА.
21 жовтня 2016, 13:15
Не з наступного, а цитирую -нашла
Наслідки запровадження тимчасової адміністрації п.6… Обмеження, встановлене пунктом 1 частини п'ятої цієї статті, не поширюється на зобов'язання банку щодо:
5) виконання операцій з виплати переказу коштів фізичних та юридичних осіб,
що надійшли на їхні рахунки з дня початку процедури виведення Фондом банку зринку;)
21 жовтня 2016, 13:21
Скажите, а где написано, что они должны совершить платежи бюджет, контрагентам-которые были сделаны также в день ТА?
есть конкретный документ? ит.п.?
21 жовтня 2016, 16:09
Если по простому сказать, то если в банк в котором ВА заходят внешние деньги, на ваш счет, то их можно вернуть, сейчас с ходу не скажу где это указано, тому кто их вам переслал. Не уверен что это где то прямо предусмотрено нормативным актом но получалось деньги которые зашли после ВА перечислить не тому кто их прислал а в сделать бюджетный платеж (налоги про платить). Но это касается только тех средств которые зашли после ВА. То что до ВА находилось на счетах, для ФОП кредиторская задолженость для физ возврат в пределе сумы гарантированого возмещения. Если гражданин проплачивает в банке комуналку и в банк в этот день ввели ВА — деньги пропали, а если он же оплачивает комуналку со своего счета в банке в день ввода ВА и деньги не доходят до получателя в этом случае деньги возвращаются на его счет и дальше учитиваются в пределах 200т. п.1.30 ІІІ розділу Положення про виведення неплатоспроможного банку з ринку
22 жовтня 2016, 11:59
1.19. Чи можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці здійснювати безготівкові платежі з власних рахунків у банку з тимчасовою адміністрацією з метою здійснення розрахунків з бюджетом та інших обов’язкових платежів?
Так, можуть, але у межах суми, що надійшла на їхній рахунок протягом тимчасової адміністрації.
http://www.fg.gov.ua/dlia-vkladnykiv/vidpovidi-na-naibilsh-poshyreni-pytannia-vkladnykiv по моему в положенииПоложення про виведення неплатоспроможного банку з ринку это есть