Оновлення реєстрів

witas65 2 вересня 2016, 9:59
Кредо-банк. Знайомі з чистими депозитами. У списку нема.

2 вересня 2016, 10:16
Ни на форуме ни в фейсбуке никто не нашёл себя в «списке». Не понятно есть ли вообще он.
Lfreeman
Lfreeman
2 вересня 2016, 10:20
Поделитесь ссылочкой на группу в фейсбуке
2 вересня 2016, 10:23
Https://www.facebook.com/groups/mbank.protest/
2 вересня 2016, 11:17
АЛЬФА БАНК. 3 человека — без капиталов, в списке нет.
2 вересня 2016, 11:18
Для альфы можно себя проверять тут
2 вересня 2016, 11:38
Виплати ПРОДОВЖЕНИ! Обновления списков не было? Или было. Или будет?
alex5s9
alex5s9
2 вересня 2016, 11:53
Списки обновлены
по инфо из фейсбука, тем, у кого одновременно были депозиты или карточные счета и кредиты, выплаты в ближайшее время не будут назначены. Вынуждают народ снова идти на митинги. Следующий — 6.09 в 10 утра.
Den1979
Den1979
2 вересня 2016, 12:48
Скиньте ссылку на эту инфу на фэйсбуке.
vikak
vikak
2 вересня 2016, 12:27
Кому же достались эти 88 млн., если многие пишут об отсутствии в списках? У меня чистые и непогашенная кредитка. Боюсь, «капиталисты» быстрее получат, чем эта категория вкладчиков из-за неопределенности кому погашать и судов, к-е могут длиться годы!!!
Sashulik
Sashulik
2 вересня 2016, 12:44
Ну как кому, тем кто с первых дней ходил на митинги… объяснять ничего не буду. А кто сидит бьет по клавиатуре где мои деньги — получит когда пальцы о клаву сотрет в лучшем случае, так что продолжайте стучать по клаве, а люди получившие деньги с первых дней стучали по НБУ, фонду и т.д. Ну вы держитесь, стучите дальше, всего доброго и хорошего настроения!
2 вересня 2016, 14:36
Кредо-банк. Сьогодні появилась у списках по «білих» депозитах!!! Зареєстрували в телефонному режимі на виплату 7 вересня. Але так як цій банді вже не вірю ( боялась, щоб не призупинили виплати) то бігом в банк і за умови, що частину переоформлю в Кредо то другу частину віддадуть вже. Так і зробила. Депозит на мінімальний термін оформила, а решта готівкою вже в мене. Тепер буду подавати позов до суду по Капіталу.
До речі по «білих» депозитах на мій лист прийшли довідки, що в мене на рахунках відсутні кошти. Після того як відправила повторно лист-запит на публічну інформацію (термін відповіді 5 днів) в два адреса: Михайлівський і Фонд, щодо надання мені перекрученої і недостовірної інформації в довідках про залишок коштів на рахунках і відповідно незаконного привласнення моїх коштів появилась у списках. Може збіг але не думаю. Цей повторний запит вони отримали згідно повідомлення про вручення 26.08.
2 вересня 2016, 14:43
Фондонайманці лізуть скрізь всі шпарини! Нікому з «білими» не платять, а їй з «Капіталом» виплатили. Може і скан переказу Ваших грошей викладете? Бо довіра в людей вже і так на нулі, а за таки «ліві» повідомлення люди можуть нецензурно облаяти!
2 вересня 2016, 15:30
Поддерживаю. Без квитанций предлагаю никому не верить
6 вересня 2016, 19:13
Ви в своїй особі всіх людей представляєте і достеменно знаєте, що вони можуть? Свою думку навчіться виражати спочатку. Своїми «жовчними» дописами обстановку не нагнітайте. На даний час і в списках чимало вкладників і отримали свої кошти по звичайних депо також. Ярлики чіпляти просто. Особливо таким як ви.
omega5
omega5
2 вересня 2016, 16:09
Вмешаюсь. В ПУМБ нет в спискай чистый вал.тек. счет, ответа на гарантированое письмо нет уже 39 суток… На горячей ФГВФО отвечает юноша заученую фразу ЖДИТЕ КАК ВСЕ! Ничего больше не поясняет не про выплаты не про ответы на ценные письма ответы на которые по законнным требованиям не даны. Хотелось оператора подержать за шею…
2 вересня 2016, 16:38
Лучше Лерку, Ворушлого и Ирклиенко подержите. Порознь или всех сразу.
Chelyskin
Дайте и мне подержать!
Joseph Hunnigan
Joseph Hunnigan
3 вересня 2016, 23:57
В цій країні правди нема, нема кому жалітися...;(
Igor Sahrin
Igor Sahrin
2 вересня 2016, 23:04
В банку відкрив три звичайних депозита які повинні виплачуватись ФГВФО.а також відправив рекомендований лист ще20.07-16р.наІрклієнко, щоб дали пояснення чому мене немає в реєстрі на виплату гарантованої суми фгвфо Відповіді так і не отримав.
2 вересня 2016, 23:25
Я 23.07 отправил, ответа так и нет!
witas65
witas65
2 вересня 2016, 23:37
Я писав перший раз ще 13 липня, в перший день початку ліквідації. Відповідей нема
3 вересня 2016, 14:39
Кто знает, какое наказание за несвоевременный ответ т. е. в течение 30 дней?
Tamilllla
Tamilllla
5 вересня 2016, 14:28
І в мене вже 33-ій день пішов, а відповіді немає. Вони напевно і під це закон зараз швидко наваяють — типу «банк-ліквідатор має право перевіряти договори в необмежений термін і давати відповіді на листи теж в необмежений термін в звязку з розслідуванням». І все. Самі собі щось нікчемлять і закони відразу під це пишуться.