ВСЕМ, КТО не ИРЦ и КИЦ

olga37 10 серпня 2016, 13:30
Прочитав комментарий НБУ о вчерашнем (9 августа 2016г.) митинге хочу обратиться ко всем, кто не имеет отношения к ИРЦ и КИЦ. Такие вкладчики, кто еще не вернул свои деньги и крайне в них нуждается, давайте действовать. Предлагаю всем нам, кто не ИРЦ и не КИЦ, обмениваться контактами, договариваться, встречаться и идти вместе к НБУ и говорить о себе. Если Вы ЗА ЭТО — пишите в личку. Вот упомянутый комментарий НБУ:
НБУ рекомендував мітингуючим вкладникам банку Михайлівський, які не можуть повернути свої заощадження, звернутися до суду.
Як стверджує НБУ на своїй сторінці в соцмережі Facebook, більшість громадян, які були присутні на акції протесту в центрі міста вчора, 9 серпня, були вкладниками банку не Михайлівський, а пов'язаних з цим банком фінансових компаній Індивідуальний розрахунковий центр та Кредитно-інвестиційний центр.
Ці компанії не були офіційно пов'язані з банком Михайлівський. Регулятором діяльності цих компаній виступає Нацкомісія з регулювання ринків фінансових послуг. НБУ і ФГВФО поки що ніяк не впливають на їх діяльність. Вклади клієнтів фінансових компаній відповідно до законодавства України не гарантуються. Особи, які не згодні з рішенням Фонду, відповідно до законодавства України мають право звернутися до суду, — йдеться в повідомленні регулятора.
Нацбанк нагадав, що в червні цього року звернувся до правоохоронних органів з проханням розібратися в діях керівництва і топ-менеджменту банку Михайлівський, а пізніше Фонд гарантування також направив правоохоронцям 4 заяви про вчинення кримінальних злочинів посадовими особами цього банку на суму майже 2 млрд грн.
Також повідомляється, що в ході виплат по банку Михайлівський, що стартували з 15 липня, вкладники банку вже отримали 93% загальної суми гарантованого відшкодування!!!??
Нацбанк нагадав, що виплати проводяться в межах 200 тис. грн через відділення 6 банків-агентів Фонду гарантування вкладів: ПУМБ, Правекс-Банк, Кредобанк, Альфа Банк, ТАСкомбанк, Кредит Дніпро.

Efir
Efir
10 серпня 2016, 13:40
Капиталисты объявят вас сепаратистами и предадут анафеме

ИМХО у вашей группы, без капиталистов, будет больше шансов порешать свои вопросы, т.к не будут отвлекаться на истошные крики капиталистов
olga37
olga37
10 серпня 2016, 13:45
В ХОДІ ВИПЛАТ ПО БАНКУ михайлівський, що стартували з 15 липня, ВКЛАДНИКИ БАНКУ ВЖЕ ОТРИМАЛИ 93% ЗАГАЛЬНОЇ СУМИ ГАРАНТОВАНОГО ВІДШКОДУВАННЯ!!!

А где же мы, оставшиеся, кто не ИРЦ и не КИЦ и кто мы???
katya23
katya23
10 серпня 2016, 14:00
У меня только текущий счет!!! Капиталов не было! Сколько можно его проверять?????? Денег не получила ни копейки!!! ВОРЬЕ! Когда уже мне выплатят мои деньги.
Igor Sahrin
Igor Sahrin
10 серпня 2016, 14:34
В мене в банку михайлівський відкрито три депоз.вклада які гарантуються ФГВФО не повязані з капіталом.Досіх пір мене в списку на виплати не має.20.07.-16р.відправив три заяви наІрклієнко, а саме.1.Про включення до загально реєстру вкладн.які мають право на відшкодування за рахунокФГВФО.2.Про надання мені виписки щодо залишку на моїх рахунках.3.Заява про задоволення вимог кредитора.Відповіді не отримав.Чекаю до 30 днів на відповідь після чого буду подавати в суд на повернення моїх коштів в межах гарантованої суми ФГВФО, а також відшкодування мені матеріальних і моральних збитків за безпідстапвну затримку у виплаті.Пишіть як остальні думають поступати.Цікаво чи багато таких залишилось.
mmarijam
mmarijam
10 серпня 2016, 14:51
В мене майже ідентична з вами ситуація. Є три вклади під фондом і є капітал. Листи виписок і щодо включення до реєстру вручено Ірклієнку 21. 07. Поточного року. Відповіді немає.
Те, що капітал необхідно повертати через суд для мене зрозуміло з самого початку. Але чому ця банда прив'язала до капіталу звичайні банківські депозити????? І в чому полягає перевірка упродовж півроку? Звичайне масове відсортування і все видно. Вони ж на різних рахунках!!! Незаконно утримують і кортстуються нашими грошима. Фінансовий геноцид на рівні держави!!!
socio2
socio2
10 серпня 2016, 22:23
У меня почти аналогичная ситуация: три вклада под фондом ( валютный, дох. пятница и депозит национальный) и маленький капитал (я на него уже *** забил). Ответа на письма о выписках и о включении в реестр отправленных 23,07. естественно до сих пор нет. Единственная разница это то что «Пятницу» 01.08 вернули. А дальше финиш, никаких подвижек. Полностью солидарен с вами и возмущаюсь. Если бы я был из Киева то возмущался бы на митинге, но ехать далековато. Да и что он даст этот митинг на час. Это если бы бессрочный и с голодовкой, палатками, пикетами, вот тогда может и зашевелились бы, был бы тогда и ответ, и реестр.
Виктор Малиновський
Виктор Малиновський
10 серпня 2016, 14:38
Підтримую!!! Вчора після прочитання коментаріїв НБУ і моніторингу ЗМІ відносно мітингу був в шоці. На жаль знову наша позиція не висвітлена. Ніхто не згадує простих вкладників, ніби всі вирішили що і так їм виплатять, що не зовсім є правдою. База даних банку зазнала втручання і тепер не можна просто відокремити простих вкладників від «капіталістів», а отже не всі прості вкладники получать кошти — цілком можливо, що їх по помилці зарахують до «капіталістів» і кошти не віддадуть, а потім доказуйте в судах що двічі два дорівнює чотири скільки влізе…
Олег Олегов
Олег Олегов
10 серпня 2016, 14:39
С февраля долларовый депозитный вклад, в списках нет
10 серпня 2016, 15:34
Є лише одини вКлад + непогашена кредитка. Відповідь на листа «чому не включили в списки?» чекаю вже майже 4 тижні. Чув що тим кому прийшли виписки-довідки, було написано, що суми заблоковані терміном на 6 міс.
10 серпня 2016, 21:07
Ответ на Ваш вопрос был 15.07.16 на сайте банка.
10 серпня 2016, 16:04
Поддерживаю, три депозита без капиталов, ни одного в реестре до сих пор. Куда пойдем?
10 серпня 2016, 16:05
Валютный + вКлад + кредитка. Ответов на включение в реестр и довидок также нет. Надо действительно как-то объединяться, иначе за «инвесторами» нас в упор не видят — 93% гарантированной суммы «выплачено».
10 серпня 2016, 16:16
Сегодня звонил в фонд, отдел защиты прав вкладчиков, только обещания «ждите».
10 серпня 2016, 16:31
Надо всем звонить, какой там номер?
Xotabi4
Xotabi4
10 серпня 2016, 17:08
Можно дословно узнать чего вы им сказали?
10 серпня 2016, 16:46
На сайте фонда: структура-члены и таблица с тел 333 3596
10 серпня 2016, 16:50
По ходу владельцам кредиток депозиты будут морозить пока будет продолжаться тягомотина с судами между банком и Фин.Компаниями. Вопрос как это можно оспорить? Есть ли основания такой заморозки?
10 серпня 2016, 16:59
Немає законних підстав для заморозки, якщо є кредити
10 серпня 2016, 17:00
Фонд не занимается кредитами!
10 серпня 2016, 17:04
А хто вибиває кредити?
10 серпня 2016, 17:04
А хоть кто то с наличием кредитки получал выплаты в Михайловском?
10 серпня 2016, 17:05
Отримували, але невеликі суми
Tigerr
Tigerr
10 серпня 2016, 19:36
У меня кредитка и Вклад под фонд и не хера не выдают сволочи…
10 серпня 2016, 20:54
Пишите в личку кто хочет встретиться и обсудить все моменты в понедельник созваниваемся и договариваемся на вторник на встречу.телефон напишу в ответ на ваш.тоже в личку
10 серпня 2016, 20:15
Надеюсь конечно что отдадут без суда…
10 серпня 2016, 20:38
Давайте во вторник встретимся.
10 серпня 2016, 20:56
Сегодня получила выписки по своим счетам. Сотрудница «Михайловского» на Артема, 53 уверяет, что вторая волна выплат будет в конце августа. Я спросила, почему фонд ничего не сообщает о второй волне выплат? «Скажет», отвечает.
Идею «объединяться» давно уже поддерживаю и сама продвигаю, но пока без толку )
10 серпня 2016, 21:02
Кстати, обратите внимание minfin.com.ua/blogs/Minfin/101715/
10 серпня 2016, 21:37
Имею только вКлад. в списках нет. ответа на письмо нет. что думаете по кредиторским вымогам-надо их писать или нет? на фб юристы совсем запутали
10 серпня 2016, 22:01
Я это знаю. но сегодя адвокат кравец разместил пост на фб, где советует ВСЕМ вкладчикам михи до 12.08 написат кред вымоги
10 серпня 2016, 22:05
А ви спитайте його навіщо?
4-7 черга — нульова ймовірність виплати
10 серпня 2016, 22:03
А смысл? Аргументы какие?
10 серпня 2016, 22:08
Видел только пост, сейчас после минфина хочу почитать коммент в фб
10 серпня 2016, 22:12
Вот и я о том же… что с активов банка которые продадут и выплатят кредиторам есть только дырка от бублика…
10 серпня 2016, 22:18
Журналістка збирає матеріал про михайлівський