Снова замена!!!

Ksushka 14 квітня 2014, 12:05
Оголошення про зміну уповноваженої особи Фонду на тимчасову адміністрацію АТ БАНК «МЕРКУРІЙ»
Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) №26 з 11.04.2014 у зв’язку з виробничою необхідністю відсторонено від виконання обов’язків уповноваженої особи Фонду на тимчасову адміністрацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА БАНК «МЕРКУРІЙ» (код за ЄДРПОУ 14360386; МФО 351663; місцезнаходження: м. Харків, вул. Петровського, буд. 23, 61002) (далі – АТ БАНК «МЕРКУРІЙ») провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу супроводження виведення неплатоспроможних банків з ринку департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Кононця Вадима Валерійовича. Рішенням виконавчої дирекції Фонду № 27 з 11.04.2014 уповноваженою особою Фонду на тимчасову адміністрацію в АТ БАНК «МЕРКУРІЙ» призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Куліша Віктора Миколайовича.

nks
nks
14 квітня 2014, 13:35
Как удачно они раздуплились ровно через месяц после введения ВА, что предыдущий «провідний професіонал» их чем-то не устраивает. Если фонд думает, что люди будут еще месяц спокойненько ждать в связи с заменой, то он глубоко ошибается. Это их технические вопросы и нас они не должны касаться. Поэтому новому «провідному професіоналу» не позавидуешь — придется чесаться быстрее, пока не запахло жареным.
14 квітня 2014, 15:19
Так что. Дружно в суд? Сколько можно нам морочить что попало!
14 квітня 2014, 15:20
Есть примеры обращения в суд?