Банк не виконує зобов’язання за доларовим депозитом

26157790 30 травня 2022, 11:05
Гаряча лінія банку не працює, у відділенні не виплачують депозит ані процентів по закінченню договору.У відділенні банку у м.Івано-Франківську взагалі обслуговування немає, ховають готівку в касі і говорять що немають коштів навіть частково, навіть малими частинами! Причому тут якщо хтось здасть то ми дамо вам? Що це за банківська діяльність.НБУ повинні подивитися чи часом не в злочинний спосіб виводяться кошти вкладників і притягнути до особистої кримінальної відповідальності керівництво і бенефіціарів банку.Як хтось здасть коли в той самий час чоловік не міг забрати навіть 5000 гривень! За що вони думають купляти в когось 100−200 доларів і віддати? Яка може бути довіра до банку який не виконує договірні зобов’язання навіть частково.Мій депозит 10814−476К/2021
Мегабанк
АО "МЕГАБАНК" 31 травня 2022, 18:03
Обставини воєнного стану ускладнюють обслуговування клієнтів, але Банк робить все для покращення ситуації. Зверніться будь ласка до відділення Банку для перевірки питання або напишіть нам на офіційну електронну пошту mega@megabank.ua

З повагою, АТ «МЕГАБАНК»

31 травня 2022, 18:32
Обставини військової агресії рф ускладнюють роботу банку? А яке відношення банк має до рф чи може пані господар банку має в шафці паспорт рф? До вас звертатися по елект.адресі чи гарячій лінії немає змісту, сьогодні зареєстрували скаргу до НБУ саме на відділення А Т Мегабанку в м.Івано-Франківську, де просто тупо людям брешуть, хамлять, і посилають по дальше…щоб почекали може хто здасть 100 дол.і вони швиденько сховають це в касі. Та що це за така банківська діяльність, що ви людині не видаєте, людині яка довірила вам досить велику суму коштів на строковий депозит і тепер має ходити просити за свої гроші, а ви їй мультики розказуєте про рефінанс, про клієнтів, про те, що завтра прийдіть… Це неефективна діяльність банку яка підпадає під кримінальну відповідальність, за зловживання довірою вкладників, обман, права споживача, цивільно-правові договори і їх грубе порушення тощо. Цікаво якби хтось кредит вам не повертав, ви б теж таке робили, чекали спокійно … Тому якщо є вкладники яких теж ця установа обманює і утримує ваші кошти через «військові дії» і не повертає строкових депозитів писати скаргу до НБУ, електронна скарга доступна кожному і ви отримуєте відразу смс повідомлення з номером вашого електронного звернення та протягом 20−30 днів відповідь. На даний момент я як інвалід 2 групи, мав надію отримати хоча б відсотки за моїм вкладом і кожного дня отримувати ліки, на які збирав багато років свого життя, однак банк який виявився шахраєм не видає навіть малі частини!!!
31 травня 2022, 18:44
Що саме банк зробив для покращення ситуації??? Що це за пил в очі? Що хоч на один долар США банк виконав своє зобов’язання за депозитом який закінчився і який ви в злочинний спосіб утримуєте, не видаєте кошти. Скільки можна звертатися до відділення у м.Івано-Франківську, якщо там принципово утримують кошти в касі, одним дають, іншим не дають… так як їм подобається!!! Чому гаряча лінія заставляє людину слухати музику замість конкретних рішень проблем вкладників! У зверненні до НБУ ми просимо вжити всіх належних засобів впливу регулятора. І накінець культури вчіть своїх працівників, а не зверхності, ігнору та нетолерантності.

Головна / Банки України 🏦 / Мегабанк 💰 / Відгуки про Мегабанку 📝 / Банк не виконує зобов’язання за доларовим депозитом