Minfin 26 вересня 2016, 12:06
У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) рішення від 30 серпня 2016 року №1656, «Про початок процедури ліквідації ПАТ «КСГ БАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку», Фонд з 26 вересня 2016 року розпочинає виплати коштів вкладникам зазначеного банку.

Для отримання коштів вкладники ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КСГ БАНК» (далі – ПАТ «КСГ БАНК») з 26 вересня 2016 року до 07 листопада 2016 року включно можуть звертатись до установ банку-агента Фонду АТ «ТАСКОМБАНК».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ АТ «ТАСКОМБАНК» та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.
Деталі

Головна / Банки України 🏦 / КСГ Банк 💰 / Відгуки про KСГ Банк 📝 / Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає виплати коштів вкладникам ПАТ «КСГ Банк»