Очередной развод

vladism2011 19 травня 2016, 10:58
18 мая как вкладчик Хрещатика решил забрать деньги, который ФГВФО выплачивает через Укрсиб. В 12 часов пришел на отделение в Ашане на Петровке сказали, что денег в кассе нет, записаться на определенный день и время нельзя, единственная возможность открыть карточный счет. При этом лимит по снятию наличных с карточки, которую выдают для этого счета, 5 тыс. грн. в день, увеличить размер лимита нельзя, либо снимай с карточки в кассе за 1,1% от суммы. Вот такой развод людей от Укрсиба

19 травня 2016, 12:37
Голові Правління ПАТ «Укрсіббанк»
Філіпу Дюмелю
вул. Хрещатик 12, кв. 15,
ІПН9876543210
моб. тел. +38097654321

З А Я В А

Вимагаю негайно видати належні мені кошти, перераховані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) в ПАТ «Укрсіббанк», як вкладнику банку «Хрещатик». Від отримання будь-яких продуктів ПАТ «Укрсіббанк», окрім грошового переказу від ФГВФО, відмовляюсь.

Попереджаю, що в разі відмови видати мені зазначені кошти за цією вимогою (та їх невидання) мною будуть подані скарги в ФГВФО та НБУ щодо неналежної організації виплат коштів вкладникам банку «Хрещатик» в ПАТ «Укрсіббанк», намагань на якомога більший строк затримати ці виплати, безкоштовно користуватись коштами, переказаними ФГВФО в ПАТ «Укрсіббанк», а також нав’язувати вкладникам банку «Хрещатик» непотрібні їм продукти (зокрема, картков
19 травня 2016, 12:39
Окрім того мною буде подана позовна скарга в суд щодо незаконного заволодіння та безкоштовного користування ПАТ «Укрсіббанк» моїми коштами, що підтверджуватиметься його відмовою виплатити мені грошовий переказ від ФГВФО, з вимогою сплатити мені за це відповідну пеню.

Згідно вимог Закону про систему гарантування вкладів фізичних осіб в разі невиплати мені зазначених коштів вимагаю з 19.05.2016р. обліковувати їх на позабалансовому рахунку 9806, як невиконане зобов’язання. Попереджаю про кримінальну відповідальність працівників банку за невиконання цієї норми Закону.

Про неналежну організацію виплат коштів вкладникам банку «Хрещатик» в ПАТ «Укрсіббанк» мною будуть поінформовані і керівники міжнародної банківської групи BNP Paribas, до якої належить ПАТ «Укрсіббанк», а також засоби масової інформації.

Сподіваюсь на адекватне реагування керівництва ПАТ «Укрсіббанк» та відділення банку №123 на це звернення для уникнення вищезазначених негативних наслідків, в т.ч. погіршення іміджу міжнар
19 травня 2016, 12:41
Відомої банківської групи.