Незрозуміла та неввічлива поведінка співробітників відділення

Три літри 25 грудня 2023, 13:39
Відділення за адресою: Харків, пр-т Гагаріна, 1
Ще вчора вирішив що сьогодні зранку залагоджу пару справ у двох банках. Вчора ввчерочі запитав у служб підтримки чи будуть працювати відділення нащо отримав підтверджуючу відповідь.

Відразу хочу зазначити що я поважаю право банків закриватись на час повітрянних тривог. Відділення обох банків знаходились неподалік від місць влучання ракет, одне навіть постраждало і всі вікна були закриті OSB-листами. Сьогодні повітряна тривога об’являлась вже три рази, між ними були невеликі перерви.

В першому банку успішно оформив те що хотів — вони працювали навіть під час повітрянних тривог.

А другим був саме Глобус, відділення № 10. Перший раз приїхав незадовго до закінчення першої повітрянної тривоги. Трохи почекав, тривога скінчилась, але відділення залишилось зачіненим. Згодом почалась друга повітряна тривога і я поїхав по своїх справах. Вже після 12 приїхав знов, дочекався закінчення повітрінної тривоги, підійшов до дверей — вони зачінені. В середині перебували співробітники яки бачили мене, але вони абсолютно ніяк не прореагували: ніхто не вийшов і не пояснив чому відділення зачинено.

Коли підходив в перший раз на дверях серед інших папірців висіло оголошення «технічна перерва 30 хвилин». Я першого разу подумав що саме це й є причиною того що відділення зачинено. Але коли приїхав другий раз пройшло вже принаймі дві години тож ні про яку техничнку перерву мовий бути не могло. Повторюсь — ніхто з персоналу не вийшов і не появнив причину того що відділення зачиненно.

Дуже розчарований таким відношенням до клієнтів.

До слова візит до відділення мені змушує зробити сам банк бо без особистого підтвердження особи вони не дають мені можливості (ви не повірите) скористуватися BankID. Все інше працює, я можу відкривати депозити, надсилати гроші, отримувати перекази, платити картою будь де. Але щоб просто авторизуватись на якомусь сайті — маю прийти у відділення та показати паспорт.

26 грудня 2023, 10:15
Доповню що сьогодні, тобто вже наступного дня, встиг потрапити у відділення у відрізку між повітряними тривогами та пройти ідентифікацію.

Самі робітники банку були здивовані тим що така ідентифікація потрібна.
26 грудня 2023, 16:54
Питання через яке я звернулся до відділення вирішена.

Передзвонили з відділення, повідомили що BankID вже має працювати. Перевірив — все так, працює. Так що дякую той співробітниці яка займалась моїм питанням, нажаль не спитав її ім'я.

Курс валют в Глобус Банку

EUR 42.5 43
USD 39.5 40

Курс валют в Глобус Банку

EUR 42.5 43
USD 39.5 40
Головна / Банки України 🏦 / Глобус 💰 / Відгуки про Глобус Банку 📝 / Незрозуміла та неввічлива поведінка співробітників відділення