4% комісії за перерахування між своїми рахунками!

Виталий Трипольский 10 липня 2023, 20:05
Відділення за адресою: Київ, бул. Дружби Народів, 28-В
.10.07. у мене закінчився депозит і гроші надійшли на поточний рахунок. Оскільки у мене є інший депозит, відкритий через додаток ГлобусПлюс, я вирішив його поповнити сумою з депозиту, що закінчився. Однак, оскільки додаток передбачає поповнення депозиту лише з іншого рахунку, виникла потреба перерахувати гроші з одного рахунку на інший. Перед тим, як я дав команду виконати цю операцію, переконався, що внизу було написано КОМІСІЯ 0%. Однак на рахунок надійшла значно менша сума. При зверненні на гарячу лінію я почув геніальне формулювання «За перерахування 0%, а за зарахування на цей рахунок (на який я перерахував) 4% КОМІСІЇ». Хочу наголосити. що програма пропонувала поповнити депозит тільки з цього рахунку.
Напрошуються такі питання
1. Тариф 4% це взагалі адекватно для операції між своїми рахунками?
2. Керівництво Банку не тільки вважає зайвим попереджати клієнтів про комісію, а й прагне свідомо вводити їх в оману?
3.Гроші не пахнуть?
Глобус
11 липня 2023, 9:42
Доброго дня.

Дякуємо за ваш відгук.
Такий розмір комісії в Банку існує при використанні кредитних коштів, що відповідно до описаної Вами ситуації не пояснює даний інцидент.
Для перевірки наданої інформації, просимо надати більш детальну інформацію у будь-який зручний для Вас спосіб або залишити Ваш контакт для зв'язку.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням сервісу та прагнемо надати клієнтові простий і зручний інтерфейс що одночасно відповідає вимогам законодавства. Сподіваємося на розуміння та подальшу співпрацю. Вдячні Вам за те, що допомагаєте нам ставати кращими!

Сергей Гончаренко
Сергей Гончаренко
10 липня 2023, 23:35
Капец конечно , 4 процента между счетами , у них там все в порядке?
11 липня 2023, 0:23
А як називається поточний рахунок? Депозит начебто надходить на Депозитний рахунок, а з ньго вже кидаєте на Глобус плюс, теж без комісії. напишіть назви, куди-куда.
11 липня 2023, 15:12
Дело в том, что. когда нажимаешь Пополнить депозит, он предлагает это сделать со счёта Онлайн для выплат. Справа находится v, которую практически не видно (намного бледнее шрифт, чем у остального текста), если не знать о её существовании. С помощью этого значка можно поменять счёт для пополнения депозита на другой. Я же пытался сдвинуть (как в Приват24). В результате я решил с текущего счета перекинуть на онлайн для выплат. При этом мне высветилось, что комиссия 0%. Реально в тарифах у них при пополнении этого счета 4%.
Банк Глобус
Банк Глобус
11 липня 2023, 14:24
Доброго дня.

За результатами розгляду Вашого звернення інформуємо, що при оформленні депозитного вкладу онлайн, в мобільному додатку GlobusPlus, Вкладнику відкривається поточний рахунок за Тарифним планом «Онлайн для виплат» для отримання відсотків по депозиту та суми вкладу по закінченню терміну.
Згідно даного тарифного плану: п. 1.5. «Зарахування процентів за власними депозитами та коштів зарахованих з власного депозитного рахунку за вкладом відповідно до Договору про надання комплексу послуг банківського обслуговування в АТ «КБ «ГЛОБУС»» — не тарифікується.
Але згідно п. 1.6. комісія за Зарахування коштів на поточний рахунок «Онлайн для виплат» (крім п. 1.5.) у валюті «Гривня» — 4%, але не менше 100 грн.
Тобто зарахування відсотків та коштів по депозитному вкладу на даний рахунок не передбачає утримання комісій. При зарахування інших коштів (крім відсотків та коштів по депозитному вкладу) — утримується комісія 4%, але не менше 100 грн., при цьому переказ коштів з даного рахунку — без комісії.
З повним тарифом поточного рахунку «Онлайн для виплат», Ви можете ознайомитись на сайті Банку: https://globusbank.com.ua/ua/tp-onlayn-dlya-viplat.html.
Додатково повідомляємо, що Вам була надана консультація спеціаліста в телефонному режимі та врегульовано ситуацію, яка виникла.
Сподіваємося на розуміння та подальшу співпрацю.
11 липня 2023, 14:58
Дякую за швидке вирішення питання
11 липня 2023, 16:56
А ще підкажіть, які ліміти діють при переказі своїх особистих коштів шляхом P2P з Т П Онлайн для виплат доба-місяць?
4 вересня 2023, 5:11
З цього рахунку неможливо перевести через п2п.
1954 P
1954 P
5 вересня 2023, 2:09
Переказ на картку іншого банку по номеру картки роблю кожного місяця.
5 вересня 2023, 5:52
Так, дійсно. Це щось нове у українських банках.

Курс валют в Глобус Банку

EUR 42.5 43
USD 39.5 40

Курс валют в Глобус Банку

EUR 42.5 43
USD 39.5 40
Головна / Банки України 🏦 / Глобус 💰 / Відгуки про Глобус Банку 📝 / 4% комісії за перерахування між своїми рахунками!