Зміна умов кешбеку на власний розсуд

gepard76 1 травня 2023, 12:22
Відділення за адресою: Харків, пр-т Гагаріна, 1
Сьогодні вранці при виборі умов кешбеку на категорію Продукти значилося 4 відсотки за власні кошти, а вже за кілька годин банк на власний розсуд встановив 3 відсотки. Тобто змінюють умови як заманеться. Такі дії викликають недовіру до банківської установи. Геть не задоволений!
Глобус
1 травня 2023, 14:30
Вітаємо Вас!

Повідомляємо, що дійсно трапилась технічна помилка у відображенні відсотку кешбеку на травень місяць у категорії «Продукти» при розрахунку власними коштами. Дана помилка була швидко усунута Банком та наразі відсоток кешбеку відображається коректно.

Нам шкода, що дана технічна помилка викликала недовіру до Банку. Наш Банк цінує лояльність своїх клієнтів, ми сподіваємось, що дана ситуація не стане перешкодою для нашої подальшої співпраці та щиро сподіваємось, що сервіс, що надаватиметься Банком в майбутньому, компенсує цей неприємний досвід.

Lolik1837
Lolik1837
1 травня 2023, 13:17
3% кешбека на позицию «продукты» ??? Однако лихо вам Глобус платит. В Моно всего 1 процент в счёт личных средств, в ПУМБ тоже только 1.2%, в, А банке и вовсе только 0.7 процента хоть за личные, хоть за кредитные . Ваш банк реально до фига вам кешбека платит. И 3% -это много, а вы ещё и 4 требуете. Это вы уже зажрались, извините за выражение

Курс валют в Глобус Банку

Курс валют в Глобус Банку

Головна / Банки України 🏦 / Глобус 💰 / Відгуки про Глобус Банку 📝 / Зміна умов кешбеку на власний розсуд