начисляют штрафы без каких либо каникул

Denza27 24 січня 2023, 4:17
Відділення за адресою: Одеса, вул. Базарна, 41
Взята растрочка на 40к осталося 14к и пошкли штрафы 1.7к как в договоре было написано, да там есть неуплата и я ее на днях погашу, планирую закрыть в следующем месяце весь кредит, но не смогу успеть выплатить всю суму из-за следующего штрафа, так на хочется 3.5к переплаты (((. Без человечность, работы не находил с начало вторжения. не начисляйте следующий штраф, прошу
Глобус
24 січня 2023, 14:18
Вітаємо
Дякуємо за відгук.
Інформуємо Вас, що Банк Глобус, згідно вимог діючого законодавства, по всім кредитам фізичних осіб не нараховує штрафні санкції за несвоєчасну сплату кредиту в період дії воєнного стану та 30 днів після його завершення або скасування. Однак звертаємо Вашу увагу, що відсутність нарахування штрафних санкцій, не означає скасування відсотків та/ або комісій за користування кредитними коштами — таке нарахування є правомірним.
Нам шкода, що у Вас склалось негативне враження щодо обслуговування в Банку. Глобус Банк цінує лояльність своїх клієнтів, ми сподіваємось, що дана ситуація не стане перешкодою для нашої подальшої співпраці. Тому для оперативного вирішення вашого питання просимо надати Ваш номер телефону для зворотнього зв’язку або звернутись до нас у будь-який зручний для Вас спосіб, зокрема: електронним листом за адресою: info@globusbank.com.ua; за телефоном служби підтримки 0 800 300 392; за допомогою чат-бота банку в додатках Messenger, Viber (Глобус Банк) та Telegram (@GLOBUSBANK_bot).

Курс валют в Глобус Банку

USD 40.5 41

Курс валют в Глобус Банку

USD 40.5 41
Головна / Банки України 🏦 / Глобус 💰 / Відгуки про Глобус Банку 📝 / начисляют штрафы без каких либо каникул