Глобус банк продовжує нараховувати платежі по кредиту

Poznyaki129 23 квітня 2022, 9:29
У країні війна, у країні воєнний стан. Багато людей були змушені залишити країну, свої будинки… Але Глобус банк це мало хвилює. Вони продовжують, нараховувати відсотки, продовжують нараховувати платежі, спираючись на «ви підписали договір», «читайте закони НБУ»… Дітлахів, скажіть, Ви поза законом? Ви поза війною? А як платити? Я, наприклад, без роботи залишилася, але ж це не Ваші турботи… Ви дійте поза законом. Сподіваюся держава вирішить з Вами це питання.
Глобус
Банк Глобус 25 квітня 2022, 11:02
Шановний клієнте.

Банк з розумінням відноситься до ситуації кожного з клієнтів та намагається знайти варіанти подальшої співпраці та обслуговування боргу.
Банк суворо дотримується чинного законодавства та не стягує жодних штрафних санкцій за порушення термінів сплати по кредиту.
В той же час, нагадуємо, що відсотки по кредитам є джерелом сплати відсотків по депозитам та як наслідок може призвести до колапсу всієї банківської системи.
Для предметного розгляду Вашого питання просимо звернутися до Вашого менеджеру або контакт-центру за номерами 0 800 300 392 / (044) 392 00 00
Мінфін
Відповідь адміністратора
25 квітня 2022, 16:20
Отзыв не засчитан (на 25.04.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.

Ans
Ans
16 липня 2022, 22:26
Можно проконсультироваться с НБУ

Курс валют в Глобус Банку

EUR 42.3 43

Курс валют в Глобус Банку

EUR 42.3 43
Головна / Банки України 🏦 / Глобус 💰 / Відгуки про Глобус Банку 📝 / Глобус банк продовжує нараховувати платежі по кредиту