***

Alexzxc 22 лютого 2022, 12:57
Глянул в выписку сегодня, оказывается снимали по 50 грн каждый месяц с карты за нективный счет. Проценты начисляются каждый месяц.т.е. активность была.
СМС о снятии комиссии не присылают специально. О снятии можно узнать тьлько в выписке.
Глобус
23 лютого 2022, 15:44
Доброго дня!

Згідно тарифного плану картки «Ощадна», на підставі п.9 договору (його можна переглянути за посиланням https://cutt.ly/kPAVzc7) передбачена комісія за неактивний рахунок – 50,00 грн. щомісяця, але не більше фактичного залишку власних коштів на Рахунку на момент сплати комісії.

Неактивним вважається рахунок, за яким протягом останніх 12 місяців з дати останньої видаткової фінансової операції з використанням картки, здійсненої клієнтом банку, не здійснювалось жодної такої операції (Примітка 14). При цьому зарахування коштів у вигляді відсотків не є видатковою фінансовою операцією.

Наразі СМС-повідомлення за такими операціями (списання комісії) банк не надсилає, бо вони не є операцією з покупки у торгівельно-сервісній мережі. Ми врахуємо ваше зауваження, і в подальшому заплануємо зміни у наш сервіс, аби повідомлення про зняття комісії за неактивний рахунок також надсилались клієнтам Банку.

Курс валют в Глобус Банку

EUR 42 42.9