Подскажите

2q3e5 8 серпня 2015, 13:44
Подскажите пожалуйста те кто знает точно. Нахожусь за границей и билет стоит больше чем лежит на карточном счету. Получу я эти деньги потом, после окончания ВА вместе с депозитом?

8 серпня 2015, 14:05
Протягом якого часу Фонд здійснює виплати гарантованої суми відшкодування за вкладами?
Протягом 30 робочих днів з дня початку виплат вкладник може отримати свої кошти в межах гарантованої суми відшкодування безпосередньо у відділеннях банка-агента. Після закінчення зазначеного терміну виплати гарантованої суми відшкодування відбуватимуться за результатом розгляду індивідуальних письмових звернень вкладників до Фонду. Для цього вкладнику необхідно надіслати до Фонду такі документи:

· заяву довільної форми про виплату гарантованої суми відшкодування з зазначенням фактичного місця проживання, особистим підписом та датою;

· копію довідки органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера фізичної особи — платника податку (ідентифікаційний код);

· копію паспорта або документа, що замінює його (сторінки, що містять прізвище, ім'я, по батькові, інформацію про номер документу, ким виданий, дату видачі, місце проживання).
8 серпня 2015, 14:07
Фонд завершує виплату гарантованих сум відшкодування за вкладами в день внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб запису про ліквідацію банку як юридичної особи.
источник — www.fg.gov.ua/ раздел — ВІДПОВІДІ НА НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ВКЛАДНИКІВ
2q3e5
2q3e5
8 серпня 2015, 15:09
Интересуют меня конкретно деньги с карточного счета первого транша. Их я потом могу получить в течении месяца после окончания Ва вместе с депозитом или на них надо будет писать заявление?
Sergey62
Sergey62
9 серпня 2015, 8:36
2q3e5, Не переживайте. Получите все в пределах 200 тис. грн. Не возмещается только если на карточном счету меньше 10 грн.
Если за время ВА (3- 4) месяца не успеете получить без заявления, тогда по заявлению в Фонд в течении ликвидации банка, а это 1-3 года. В банке Таврика продлили уже до 20.03.2016, а это будет ровно 3 года с момента отзыва лицензии, а до того еще была ВА (3-4) месяца.
Короче, время достаточно для получения в Таврике получается больше 3х лет. Думаю, что с ФИ будет не меньше.
Но желательно деньги забрать побыстрее, а то они имеют свойство быстро обесцениваться.