В пятницу продлил часть депозита на новый срок.

guik 21 червня 2015, 23:57
Оставил на карте немного денег, чтобы снимать, а остальное продлил на полгода.

22 червня 2015, 9:29
А в чем суть вашего отзыва?
22 червня 2015, 10:16
Зазывала
Sergey62
Sergey62
22 червня 2015, 9:51
Наверное уже многие смирились с ситуацией, когда проценты можно получать без проблем, а при попытке забрать весь депозит огромные проблемы (и это длится уже больше года).
Получается что далеко не всем нужны срочно все депозиты.
22 червня 2015, 10:05
Многие просто банковские подхалимы, которые получают за такие «отзывы» поощрение, судя по состоянию банка, наверное, устное)
22 червня 2015, 10:26
Навіть якщо гроші терміново не потрібні —… банк дає дуже низькі, неринкові проценти. 24 % в… банку проти 32-33 % в Приваті, Михайлівському, 30 % облікова ставка НБУ. Чому я маю втрачати, а Бахматий буде багатіти за рахунок моїх грошей? Якщо вже… банк не може повернути зразу тіло депозита, то принаймі нехай компенсує мені ці незручності за рахунок високої доходності. Наприклад 40 % річних.
22 червня 2015, 10:40
С процентами в 32-33, что-то вы совсем загнули, не стоит перегибать, такого нет нигде.
22 червня 2015, 11:31
Не дивитесь телевізор, рекламу на білл-бордах, рекламу в інтернеті?
акція була до 06.06.15 в Приват — 25 % + 6 % компенсація податків. А-банк 25,5 % + 7 % компенсація податків.
Приват зараз 25% + 4 % за терміновість.
Михайлівський у квітні-травні 26 % + 7 % компенсація податків.
Михайлівський зараз 25 % + 6,3 % компенсація податків.

www.mbank.kiev.ua/ua/vklady/
1954 P
1954 P
22 червня 2015, 13:54
А не боитесь, что это пирамида?
22 червня 2015, 15:03
А откуда вы взяли 7% компенсация налогов, это раз.
А по вторых в Михайловском у них есть схема когда вы отказываетесь от гаратий ФГВФО и тогда да, налог не платится )

Но нигде нет процентов выше 26!
22 червня 2015, 16:37
Не плутайте чисту ставку і грязну.
схема без гарантій ФГВФО є в Михайлівському, це вклад не на депозит, а в фінансову компанію під гарантію банка під 27,5 % чистими. Тут про це мова не йшла.
я уже отримав від Михайлівського по звичайному депозиту у квітні-травні 26 % + 7 % компенсація податків. Разом банк нарахував 33 %, після сплати податків я отримав чисту ставку 26 %.
ФІ дає грязну ставку 24%, після вирахування податків ви отримаєте лише 18,8 % чистими.
Даю повторно ссилку, почитайте, депозит називається Супердохідний тиждень+. Чиста ставка 25 % + бонус десь біля 6 % для компенсації податків (20 % ПДФО + 1,5 % військовий збір)
www.mbank.kiev.ua/ua/vklady/
Юрий  Иванченко
Юрий Иванченко
22 червня 2015, 23:07
Тоже имею акционные депозиты Привата и Михайловского.Правда в Михайловском пытались нагнуть страховкой 250 грн.
Олег Г
Олег Г
22 червня 2015, 16:12
— 30%, 35%… А в какой ещё цивилизованной стране есть такие депозитные %? Поинтересуйтесь и… не найдёте! Вывод делайте сами…
22 червня 2015, 16:50
50 %, 60 %… А в якій цивілізованій країні є такі кредитні % і облікова ставка центробанка 30 %?