$ 50 за 3 тижні!

thebank 15 квітня 2015, 15:27
Вже 7 місяців банк проти моєї волі користується моїми коштами!!!
Заява на повернення вкладу і виплати процентів по ньому згідно договору банківського вкладу «Доступний new» написана і зареєстрована мною 15 вересня 2014 р. Не зважаючи на чисельні письмові звернення до начальника Львівського відділення № 2 ПАТ КБ “Фінансова ініціатива”, голови правління банку «Фінансова ініціатива» п. Циктора Андрія Івановича, начальника управління НБУ у Львівській області п. Гаврильця Івана Михайловича, директора генерального департаменту банківського нагляду НБУ п. Шульги Алли Анатоліївни банк до сьогоднішнього дня не віддав мої кошти попри щоденне відвідування Львівського відділення банку №2. Востаннє банк спромігся віддати мені $ 50 ще 26 березня, і кажуть, що 3 тижні «нема підкріплення»! Ще раз нагадую, що статтею 625 ЦКУ встановлена відповідальнасть за порушення грошового зобов”язання, і що боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов”язання і обов«язково відповість матеріально згідно п. 2 Ст. 625 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV.