снятие денег

богдан ікавий 24 березня 2015, 20:46
2 дня не могу снять деньги через банкомати Альфа Кредит агриколь Укринбанк все относятся к Атмосфера.А девушки на горячей линии все говорят попробуйте попожже.Вопрос когда уже попожже? Город Львов.

Aldr
Aldr
24 березня 2015, 20:53
Та же фігня — второй день не могу снять. Колл-центр говрит тоже самое, что и вам «или попробуйте поздее,… или возможно в банкомате не біло денег,… или возможно банкомат поломан и ві не смогли снять....».
vvv1275
vvv1275
25 березня 2015, 16:20
У меня тоже такое было, но в начале месяца. Потом всё вернулось на свои места 1000 грн. через день, СБ+ВС 2000. Я в кол центр не звоню, т.к. они говорят, что 1000 каждый день есть (зачем дурят — не понятно).
rikitivi888
rikitivi888
25 березня 2015, 19:31
Банк не віддає депозит та відсотки у гривні з грудня 2014 року, заблокувавщи все на депозитному рахунку. Картковий рахунок закритий. Взагалі заблоковані усі депозити і на картках і на депозитних рахунках з лімітом «0». У касі готівки немає. Усі звернення у банк, у НБУ — марні. Залишається прокуратура — порушити кримінальну справу за шахрайство, привласнення чужих коштів. Хтось звертався з метою порушити кримінальну справу. Може подати колективне звернення у прокуратуру.Чи можливо порушити кримінальну справу проти НБУ? Во Львові є бажаючі?