Не має сил!

51513865 24 грудня 2014, 9:37
9 грудня 2013 року між мною та ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» (Полтавського відділення № 1,
адреса: Україна, 36020, м. Полтава, вул. Жовтнева, 30/12, Код банку: 380054) було укладено договір банківського вкладу (депозиту) строком на один рік.
Згідно з умовами договору, строк розміщення депозиту закінчився 14 грудня 2014 року.
За цілий неспокійний!!! рік не знімала депозит!!!
На сьогоднішній день повернути свої кошти не можу!!! Коли звернулася до банку, мені пояснили, що у зв'язку із ситуацією, що склалася, зараз повернути зможуть лише 15 %, а 85 % необхідно залишити у банку ще на пів року. Почали шукати компроміс із регіональним директором банку: 50 на 50 не влаштувало, 40 на 60 також, запропонував 70 на 30. Час ішов але і це питання не вирішилося!!, знову повернулися до початкових відсотків.
Не зрозуміле відношення до постійного клієнта Банком! Тому, поскільки, всі мої зусилля ідти на зустріч результату не дали приймаю рішення звертатися до суду.
Банк Фінансова Ініціатива
24 грудня 2014, 15:20
Добрый день, 51513865
Оставьте пожалуйста ваши контакты (номер телефона, ФИО) мы проверим указанную вами информацию и поможем в решении Вашего вопроса. Информацию вы можете направить личным сообщением на форуме либо на адрес: pr@the-bank.com.ua.