як повернути депозит

Евген Середа 5 грудня 2014, 20:41
08.11.2014р закінчився договір банківського вкладу №329183 від 11.07.2014 р. я хотіла зняти кошти, але мені сказали, що це можливо лише шляхом зняття їх з картки по 1000грн. щодня. Я погодилася і почала знімати, звичайно це дуже не зручно, до того ж додатково постійно знімалась, якась комісія по 8 грн., і ось 02.12.2014р. на картку перестали надходити кошти, а у відділенні банку сказали що це центрольне відділення в Києві заблокувало рахунок, а мені пропонують повторно покласти залишок коштів на депозит! При такому ставленні я категорично проти! Я пенсіонерка, мені ці кошти необхідні, і я хотілаби дізнатися коли розблокують картку, або коли стане можливим зняття всієї суми одночасно, чи потрібно звертатися до суду. Підскажіть, як діяти далі.
Банк Фінансова Ініціатива
5 грудня 2014, 20:46
Добрый вечер, Евген Середа.
Оставьте пожалуйста ваши контакты (номер телефона, ФИО и адрес отделения) мы проверим указанную вами информацию и поможем в решении Вашего вопроса. Информацию вы можете направить личным сообщением на форуме либо на адрес: pr@the-bank.com.ua.

Евген Середа
Евген Середа
5 грудня 2014, 20:56
097-550-88-35, Мартинюк Валентина Петрівна, Хмельницьке відділення №4 (вул. Проскурівського підпілля, 70)
depovkladchik
depovkladchik
6 грудня 2014, 13:06
Валентина Петрівна ви залишили свої дані, щиро надіючись що вони вам допоможуть. Відпишіться, будь-ласка, чи зв'язувались вони з вами, бо я теж залишив свої дані — реакція нуль. Я підозрюю, що банк лишає такі коментарі задля окозамилювання, щоб інші дописувачі бачили, що мовляв банк реагує на відклик, особливо негативний.