Это не банк, это ПИРАМИДА!

_ _ 17 жовтня 2014, 10:43
Кому надоели подачки банка и выпрашивать свои деньги, предлагаю присоединяться и БОРОТЬСЯ:
Нужно собраться по 5-10 человек у каждого отделения и подписаться под заявлениями в милицию (не прокуратуру), НБУ и требованием к банку.
Если НАС будет МНОГО, тяжелее будет от НАС ОТМАХНУТЬСЯ и дороже Бахматюку отмазаться.
Образцы заявлений находятся здесь minfin.com.ua/blogs/bav99/56969/

17 жовтня 2014, 10:43
Начальнику ГУМВС України в м. Києві
Терещук О.Д.
Заявники:…
інші заявники
_ жовтня 2014 року

ЗАЯВА ПРО СКОЄННЯ ЗЛОЧИНУ
та порушення кримінальної справи відносно керівників банку «Фінансова ініціатива» та його власника за ознаками злочину, передбаченого статтями: 190 – Шахрайство; 191 – Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; 192 – Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою; 220 – Приховування стійкої фінансової неспроможності; 364 – Зловживання владою або службовим становищем, Карного Кодексу України

Публічне акціонерне товариство Комерційний Банк «Фінансова ініціатива», вул. Щорса, 7/9, м. Київ, телефон: 593-60-93, 0-800-60-60-60, ЄДРПОУ 33299878 не повертає грошові кошти вкладникам за депозитними договорами, строк дії яких вже закінчився, незважаючи на отримання коштів рефінансування від НБУ, які банк використовує не на виплату депозитів за своїми зобов’язанн
17 жовтня 2014, 10:58
Зобов’язаннями, а займається спекуляцією на міжбанку, скуповуючи за ці кошти валюту.
Особи, що причетні до скоєння злочину: власник банку Бахматюк Олег Романович, голова правління банку Циктор А.І., начальник 27 відділення м. Києва (пр-т Воздухофлотський 18/2, тел. 2480784) Постолюк Оксана Василівна (переведена), та інші.

Остальное как в образцах
17 жовтня 2014, 12:03
Полностью согласна! Не понимаю почему молчит народ? Чем мы хуже вкладчиков VABбанка. Ходишь в отделение как на работу за своими же деньгами, а тебя отсылаютт куда подальше. Отделение №20 Киев, ул. Светлицкого, д. 29/18 предлагаю собраться для подписей к этому заявлению. Тел.0665904460 Анастасия. Звоните, я распечатаю заявление и соберу подписи.
17 жовтня 2014, 18:51
Жду ваших звонков уважаемые вкладчики! Будем договариваться о месте сбора подписей! Звоните! Несправедливость должна быть наказана!
Moroz9
Moroz9
17 жовтня 2014, 22:42
Граждане, призываю Вас посмотреть на историю борьбы за свои кровные с ВАБом Бахматого, только постоянные походы под Нацбанк помогли решить проблему. Отдельное спасибо СМИ. После нескольких сюжетов у СМИ Бахматюк принял решение продать часть акций и отдать деньги людям. Точнее перед выборами ему помогли принять такое решение. Успехов!

Смотрите, как боролись с Бахматым простые люди и победили!!!

tsn.ua/video/video-novini/vlasniki-depozitiv-u-vab-banku-vzhe-5-misyac-ne-mozhut-povernuti-groshi.html
18 жовтня 2014, 19:37
Что-то ссылка не открывается, наверно уже убрали, чтоб не повторяли!
Виталий Л.
Виталий Л.
19 жовтня 2014, 11:49
Я за! Киевское отделение №23, ул. И. Мазепы, 12. Готов подписываться под такими заявлениями, нужно собираться!
21 жовтня 2014, 17:11
Останнє звернення до керівництва банку.
Маю визнати, що керівники ФИ адекватно реагують на мої неодноразові заяви і починали виплати вкладу в $, але припиняли до наступноъ заяви (коротка пам'ять).
Отже пропоную вам 22.10.2014 року нарешті повністю розрахуватися зі мною і МИРНО розійтися. Більше на форумі я активничати не збираюся, підписів у мене вже вистачиає для АКТИВНИХ ДІЙ.