Бахматюк - злодій.

123456fjfkfkkf 3 жовтня 2014, 16:11
Ми з чоловіком вже 3 місяці не можемо забрати свій депозит в доларах. Більшу частину суми забрали в гривнях, ще 2 місяці назад по низькому курсу, на чому втратили велику суму грошей. Зараз не видають ні доларів ні гривні. Обслуговуємся у відділенні №9 м. Львів. Директор відділення Ваврін З.П. постійно спирається на Київ, що грошей не дають, а також на регіонального директора Коркуну О.І. яка ніколи не буває на своєму робочому місці. В робочий час займєяться своїми особистими справами. Ні дозвонитись, ні застати її на своєму робочому місці неможливо. вже на протязі 3 місяців. Ваврін З.П. поводить себе так, ніби ми не свої гроші хочемо отримати, а ще чимось зобовязані їй. Поводить себе зухвало. Дзвонили в Київ, там говорять звертатися у відділення, в якому обслуговуємося, ніякої інформації не надають. Зверталися з письмовими заявами, на які відповіді немає на протязі 3 місяців. В понеділок ідемо в прокуратуру, записались на прийом в НацБанк. Хто також не може отримати свої депозити в місті Львові, пропонуємо згуртуватись і вийти на пікет під відділенням банку з присутністю телебачення. Бажаючих просимо звертатись.

palada25
palada25
5 жовтня 2014, 1:12
Мені також не повертають валютний депозит і проценти.Хочу підтримати пікет, але не знаю в який день о котрій годині.Депозит оформляв у відділенні №9 м.Львів.
olgasvit
olgasvit