Не віддають гроші !

thebank 15 вересня 2014, 21:11
Голові правління банку «Фінансова ініціатива»
п. Циктору Андрію Івановичу
Ступінської Г. П. м. Львів
тел. +38(032)2240015
ЗАЯВА

26.08.2014 р. я закрила договір банківського вкладу № 316661 "Інтернаціональний" у Львівському відділенні № 2, м. Львів, вул. Валова 15, згідно з п. 3.4.5. Ні суми вкладу, ні процентів мені не видали, мотивуючи відсутністю валюти. Кошти перевели на поточний рахунок. Проценти по депозиту з карточки отримала в гривнях. Після щоденного телефонування (часто не беруть трубку) і візитів у банк 8.09.2014 р. отримала 200 євро.До 15.09.2014 р. більше нічого не отримала. Керівник Західного регіону п.Коркуна Орислава Іванівна на телефони не відповідає. Завтра, 16.09.2014 р. іду закривати поточний рахунок згідно п.3.4.5.Прошу навести порядок у роботі ввіреного Вам банку і забезпечити виконання працівниками підписаних зобов«зань.

15.09.2014 р. Ступінська Г.П.

16 вересня 2014, 10:54
Поддерживаю Ваше обращение!!! Главное не сдавайтесь и байки их не слушайте!!! Кто защитит вкладчиков от недобросовестного выполнения договорных обязательств?
26 вересня 2014, 21:48
Предоставьте дельный совет.
gorbenkos
gorbenkos
17 вересня 2014, 23:22
Как вы так беспечны и не осторожны?
Вы в интернет в открытый доступ вываливаете свои телефоны, адреса, рассказываете сколько вам денег не отдали и так далее… Не страшно, что какой-то злоумышленник воспользуется этой информацией в своих целях?
26 вересня 2014, 21:55
Есть доля наивности, но Первыми мошенниками являются те кто не выдает вклады, пользуется простотой людей, которые верят в справедливость, порядочность и другие благородства. Когда же закончиться этот беспредел?