Свіфт перевід від ФІ - 15%))) - необхідно починати писати скарги

Lawyer1980 21 травня 2014, 15:18
В банку менеджмент взагалі о...їв!!!

такий тариф в 15-30 разів перевищує ринкову ціну в інших банках

Пропоную починати писати скарги в Антимонопольний комітет, Генпрокуратуру, Захист прав споживачів, і тд. А потім оскаржувати в суді відписки від них. Такий підхід від Бахматюка, це тупо обкрадання. Готівкою невіддам, а хочеш перевести віддій 15%!!!

Рішенням Тарифного комітету Протокол № 30/1 від 15.05.2014 р.
Тарифи чинні з 21.05.2014 р
4.8. Переказ безготівкових коштів в іноземних валютах з поточного рахунку клієнта за його дорученням за межі банку (крім переказу коштів за системами грошових переказів): в доларах США, в євро, в російських рублях
15% від суми переказу

21 травня 2014, 15:57
Почему решили перевести деньги в другой банк, неужели банк не выплачивает? В предидущих отзывах люди пишут о получении по 25 тыс грн в день.
21 травня 2014, 16:59
Більшість коментів тут — це ПРОПЛАЧЕНІ БОТИ, реальних коментів тут одиниці

для оцінки справжньої картини з виплатми зайдіть в будь-яке відділення банку на 10хв — цього буде достатньо, щоб зрозуміти, що твориться з банком

раз в місць привозять кошти на відділення, і там створюється така черга, як в радянські часи за ковбасою

я не можу зняти навіть 100$ з карточки… якщо знімати через банкомат, створюю собі збиток, так як кросскурс по 10.30 замість 11.5
21 травня 2014, 20:37
Вот я кричу об этом здесь вторую неделю но каждый день появляются положительные отзывы довольных клиентов, которые сняли по 100 тыс грн за 3 дня и преклоняются перед этой шаржкиной конторой. Своей главной задачей я считаю, пока я не получу свой депозит (а это минимум еще 3 недели) я буду ежедневно давать информацию здесь о реальном состоянии банка тоесть дал он 1000 грн или не дал.
Julia222
Julia222
23 травня 2014, 21:43
О, уже 15%!!! Нет слов. Меня только в понедельник огорошили 5-ю %. При этом для того, чтобы сделать этот перевод, я в течение месяца занималась идиотским перебрасыванием своих денег с карточного счета на текущий в том же ФИ, потому что с карточного Свифт-перевод невозможен. Потом, когда нужная сумма была переброшена, мне не разрешали переводить деньги из-за большой очереди не отправленных переводов. И в пн., 19.05., когда перевод, наконец, согласились оформить, оказалось, что комиссия уже 5% вместо 0,5 (протокол 29 от 7.05). И менеджер удивляется вместе со мной. От перевода пришлось отказаться. Терпение лопается. Lawyer1980, если можете, скиньте, пожалуйста, тексты скарг. На юриста в данных условиях потратиться сложно.
23 травня 2014, 22:29
Скарги, можна самостійно підготовити, для цього юристом не треба бути. Покоротше і по змісту скарги. Всім зрозуміло, що коли відмовляються видата готівкою, а пропонують переказ з 15% — це майже як злочин — вимагання. Більш того воно порушує антимонопольне законодавство, захист прав споживачів, і тд. Основне нідішлішліть в більшу кількість контролюючих органів — Генпрокуратура, СБУ, НБУ, МВС, Антимонопольний, Захист прав споживачів, і тд. (бажано продублювати в центральні та територіальні/обласні органи. Після цього ініціювати судові процеси…

І ОСНОВНЕ — ЧИМ БІЛЬШЕ НАС ВКЛАДНИКІВ ЗАЙМУТЬ АКТИВНУ ПОЗИЦІЮ, І ПОЧНУТЬ СКАРЖИТИСЯ У ВСІ КОНТРОЛЮЧІ, ТИМ ШВИДШЕ В ЦЬОМУ БАНКУ СТАНЕ ЗАКОНОПОРЯДОК.

ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС.

Наразі, Банк, не відчуває жодного тиску від вкладників і контролючих органів, — тому і ігнорує нашими правами.

Головна / Банки України 🏦 / Банк Фінансова Ініціатива 💰 / Відгуки про Банку Фінансова Ініціатива 📝 / Свіфт перевід від ФІ - 15%))) - необхідно починати писати скарги