Виплати

dsds 23 липня 2014, 15:56
Коли будуть списки, а вони вже є, просто треба потягнути трохи часу, так ніби має за щось Ковальов зарплату отримати, він уповноважений тепер… Приблизно за 40 днів після введення ТА, десь в кінці серпня 2014 почнуть через банк агент платити, але тільки тим чиї депозити закінчилися до 17.17.2014, і карткові і поточні, а решта чекають на спонсора, аюо ліквідатора, після 3 місяців і 7 днів виплатять всім фізичним особам, тільки без паніки і тільки 200 тисяч… а решту якщо хватить після реалізації майна, яке Івченко вже реалізував і зосередив кошти в оффшорі на персональному рахунку. За такі гроші які сімя Івченків вкрали можна купити всі острови в Тихому океані і не тільки....!!!

24 липня 2014, 0:02
Первым если депо закончились до и во время ВА. Разве не так?
24 липня 2014, 10:52
Dsds — написали ерунду. конечно же первыми получают лица, чьи депо закончиличь до введения ВА, деньги с текущих и карточных. Далее получают те, чьи депо закончились во время ВА — где то через 2-3 недели после окончания депо во время ВА ( т.к. перечисления банку-агенту от фонда идут некими траншами — на ту или иную группу вкладчиков, например, чьи депо закончились с 10.08 по 20.08 и т.д.). Поскольку ВА закончится 17.10, то те, чьи депо закончатся в районе 01-17.10.14 — получат уже деньги во время процедуры ликвидации ( банк агент может быть тот же, что и во врем ВА, а может быть и другой).
Еще один момент ( я его не знал) — %-ты банк начисляет на момент введения ВА по ставкам договоров, но из пересчета по дням ( а не по месяцам, неделям — как указано в договоре) — это хорошо.
%-ты во времы ВА — НЕ начисляются ( закон с 11,07) — на сайте фонда в рубрике «ответы на вопросы» — старая инфо — на днях поменяют.
Поэтому пока ждем 20-30 августа, когда начнутся первые выплаты.
dsds
dsds
24 липня 2014, 12:20
Вы читайте уважно что я пишу или выучите украинский язык. Я написал что все которых депозиты закончились получат во время ВА,
24 липня 2014, 15:40
Мабуть мене збили з пантелику Ваші пізнання у літочисленні — « в кінці серпня 2014 почнуть через банк агент платити, але тільки тим чиї депозити закінчилися до 17.17.2014». Закінчилися — це минулий час. До того ж — за логікою «аффтара» — означені події передують серпню місяцю. Отже «аффтар» має на увазі 17.07.14 — і далі пише неправильно. Якщо ж «аффтар» хотів сказати «закінчаться до 17.10.14 р» — тоді все правильно, якби не фраза «закінчилися до 17.17.2014, і карткові і поточні, а решта чекають на спонсора, аюо ліквідатора, після 3 місяців і 7 днів виплатять всім фізичним особам, тільки без паніки і тільки 200 тисяч…» Оскільки (повторю українською) під час діі тимчасової адміністрації Фонд гарантування вкладів фізичних осіб проводить виплати вкладникам, чиї депозитні договори закінчилися не лише ДО введення тимчасової адміністрації, але і ПІД ЧАС ДІЇЇ тимчасової адміністрації. Ви вловили мою думку?
24 липня 2014, 22:38
Я тоже так понял. Потому как узнавал относительно своего депо, которое заканчивалось 18.07, а ВА ввели 17.07.
24 липня 2014, 16:31
Вчера с 20 раза дозвонился на горячую линию фгвфо 0-800, у меня спросили когда заканчивается вклад я сказал 3 октября. Ответ был такой: скорее всего получите после ва. Хотя ва будет работать до 17 октября.яПо своему опыту месячной давности во время ва можно лишь получить проценты за 2 месяца, предположительно после месяца ва тоесть после 17 августа.
25 липня 2014, 11:33
Точнее через 2 месяца после введения ва значит где то после 17 сентября.