Ганьба злодіям

ludmilasd 18 липня 2014, 15:45
Та ви народ заспокойтеся, те, що всіх вкладників обдурили це всім видно, я не можу більше 2 місяців забрати свою пенсію, яка залишається на картковому. І така Тонічка і Дичко і всякі Саші по телефону з відділення Івано-Франківська це просто люди які входячи в довіру до звичайних вкладників в останні два місяці рятували не вкладників а банк і інтереси Івченка Олексія. Цікаво якби я мала кредит чи теж би мені так все прощали як я.А мої гроші які я заробила на пенсію протягом більш як 32 років стажу я мала я не бачу і не можу їх ще забрати. Нехай та сволота Івченко і Сулятицький які робили ризиковані фіноперації персонально відповідають за все це і повертають кошти вкладникам принаймні за картковими і поточними в першу чергу. А щодо праці відділень то вони в останній час працювали в обмеженому режимі, на сайті банку включили мороза, який нічого не знає. Та зніміть хоч ті ставки по депозитам і все ваші послуги і те, що ви банк засраний для успішних людей, а то дивитися немає вже сили. Інформацію щодо виплат поміщайте на сайті а не те, що ви банк успішних людей. ГАНЬБА ЗЛОДІЯМ!!!