Чому Фінрост, а не Єврогазбанк

roman123 16 липня 2014, 15:28
Народ не страждайте вашими процентами, ви воюйте, щоб ввели Тимчасову Адміністрацію, а то є як завжди ввели сьогодні Адміністрацію в Фінростбанк, той банк який не виплачував, але не так підло і злочинно як Єврогазбанк. А в нас все робиться наоборот, думають то нижніми полушариями. Пані Гонтарєва а вас що осліпило на дійсно проблемні банки Актив і Єврогаз, що ви вводите в Фінрост, який ще міг почекати. От так куда не повернешся всюди задниця, тисячі людей страждають і не можуть нічого навіть зарплат і пенсій забрати від Єврогазу. Чому досі хоча Фонд має достатньо коштів не ввели Тимчасову в Єврогазбанк??????

ghfgth6t
ghfgth6t
16 липня 2014, 15:33
Потому что, Финростбанк — логично, он уже как полгода банк-пустышка. Удивительно как он вообще столько продержался!? В отличии от Еврогазбанка, Финростбанк не имеет владельца — спонсора Майдана и кума Ющенка! Следующий на подходе скорее всего Еврогазбанк! Ждем и надеемся!
roman123
roman123
16 липня 2014, 15:41
Нет Финрост до последнего дня продавал металы і платил по 50 грн. а тут вобще даже гриани даже пенсии или зарплаті, даже копейки процентов? Как то нелогично вводить ВА в банк который еще мог подождать, а Еврогаз вобще будет ждать как минимум месяц с такими кумами и злодеями