Львів,ЄГБ на Чорновола 101

Lwiw 3 липня 2014, 22:57
там на відділенні працює шість працівників, три економіста, два касири,і нач.відділення. Аніхто з них не володіє ні якою інформацією, нічого не роблять, питання-для чого тримати такий штат робітників, коли банк реальний труп??? А тепер до наших справ, мені на адресу прийшло не багато листів, але це тільки початок, один з вкладників написав що якщо буде достатня кількість людей, то є реальна можливість залучити місцеве ТВ і радіо,і вибрати день на збори.НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ, ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ЇХ ДОТИСНЕМО!!!

dorn1dorn
dorn1dorn
4 липня 2014, 12:21
Пишите письма о систематических проблемах Еврогазбанка и бездействии НБУ журналистам и отравляйте по адресам:

admin@zp-news.com, i@uainfo.org, alexey.bank@shevchenko.com, a.klimenko@finanso.net, rewer22@gmail.com, myanovsky@esg.ua, igor_vakulenko@ukr.net, news@kp.ua, aif@aif.ua, www@investgazeta.net, info@fakty.ua, press@stb.ua, web@tvi.ua, businessua.com@gmail.com, inpress2013@gmail.com, info@fundmarket.ua, dialog_inform@ukr.net, khraban@megaprime.com.ua, svobodaslovainua@gmail.com, info@golos.ua, common@inter.ua, t.basudarini@fundmarket.ua, cripo@cripo.com.ua, d.gorjunov@eizvestia.com, editors@mega.ua, apodlutzkiy@rbc.ua, lenta@liga.net, velikorechina@segodnya.ua, aksyonov@forbes.umh.ua, kram@dengi-ua.com, post@novy.tv, editor@банкс.киев.юа, m.kotov@forbes.umh.ua, info@ecnfi.com

Не ждите от других, никто не поможет, надо каждому самостоятельно поднимать вопрос!!! Журналисты берутся за тему, когда она актуальна!!! Нас ЕГБ давно ничего никому не платит!!! Не молчите!!!
chora
chora
4 липня 2014, 15:57
.Я тоже со Львова, вас подержживаю. Напишите когда будут сборы. я обязательно прийду. Мой адрес bodrob04@gmail.com