До уваги клієнтів

LUCHKOVAN 20 травня 2016, 17:22
Відділення за адресою: Київ, бул. Тараса Шевченко, 35
Шановні клієнти!

В зв'язку з введенням в ПУАТ «ФІДОБАНК» Тимчасової адміністрації заміна реквізитів для отримання відсотків, бонусів та депозитів по вкладам «Добробут», «Капітал» та «Пенсіонеру» через відділення ПУАТ «ФІДОБАНК» тимчасово призупинена.

На поточний момент здійснити заміну реквізитів можливо на Відділенні №3, яке розташоване за адресою 01103 м. Київ, вул. Драгомірова, 3.
Для клієнтів, які проживають в інших регіонах, до моменту відкриття відділень ПУАТ «ФІДОБАНК» заміна реквізитів буде здіснюватися за новою процедурою, порядок якої буде визначено найближчим часом. Інформацію про процедуру заміни реквізитів буде розміщено на корпоративному сайті ПАТ КБ "ЄВРОБАНК" у розділі https://www.eurobank-ua.com/ua/eurobank-simple/vkladyi-oformlennyie-cherez-set-partnerov/
Просимо слідкувати за оновленнями інформації на сайті.

Просимо прийняти вибачення за тимчасові незручності і поставитися з розумінням до ситуації, що скалалася. Ми докладаємо максимальних зусиль для вирішення ситуаціїї в найкоротші строки.

Також звертаємо Вашу увагу, що Національний банк України погодив громадянину Республіки Казахстан Болату Назарбаєву набуття прямої істотної участі у ПАТ КБ "Євробанк" у розмірі 50%. Про це йдеться у рішенні Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем від 18 травня 2016 року № 247.

Джерело www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=31371845&cat_id=55838

Dmitrik7
Dmitrik7
20 травня 2016, 17:51
Думаю сидит сейчас тов. Болат и думает, «что это было»?
20 травня 2016, 18:00
Не товарищь, а бай.Хотя хрен редьки не слаще.