Мінфін - Курси валют України

Встановити

Донгорбанк

Продукти Донгорбанку

Реквізити

Юридична назва
Публsxyе акціонерне товариство «Донгорбанк»
Головний офіс
м. Донецьк, вул. Артема, 38
Email
bank@dongorbank.com
×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися

Відгуки про обслуговування банку

Відомості про банк

Назву «Донецький акціонерно-комерційний міський банк «Донгорбанк», банк отримав тільки після трьох років своєї роботи (у 1995 році). А до цього, він називався Донецький акціонерний банк «Акцептбанк». Після 19 років самостійної роботи на ринку банківських послуг, «Донгорбанк» в липні 2011 року об'єднався з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ). У слідстві чого діяльність банку зосередилася на комерційних, роздрібних і інвестиційно-банківських операціях.Топ-менеджер — Костянтин Вайсман.Акціонери — Товариство з обмеженою відповідальністю «СКМ Фінанс» (Україна): пряма участь — 92,24%; опосередкована участь — 0,0000.16 липня 2011 відбулося об'єднання ПУМБ і Донгорбанку. Банки об'єднали баланси та мережу відділень, і з 18 липня почали роботу під спільним брендом Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ). Таким чином, процес операційного злиття ПУМБ і Донгорбанку, що почався восени минулого року, успішно завершен.

15 липня Загальними зборами акціонерів ПАТ «ПУМБ» прийнято рішення про збільшення статутного капіталу та емісії акцій ПАТ «ПУМБ» в обсязі зареєстрованого статутного капіталу ПАТ «Донгорбанк», що є завершальним етапом в процесі реорганізації шляхом приєднання Донгорбанку до ПУМБ. Загальні збори акціонерів також затвердили порядок і умови обміну акцій ПАТ «ПУМБ» на акції ПАТ «Донгорбанк». Банки об'єднали баланси та затвердили передавальний акт. Це означає, що діяльність Донгорбанку як фінансової установи надалі не здійснюється і починається процес обміну акцій та реєстрації статуту ПУМБ як банку-правонаступника.

Головна / Банки України 🏦 / Донгорбанк 💰
На нашому сайті можна порівняти умови і відсотки по депозитах в Донгорбанку з депозитами інших банків України. Також ви можете розрахувати курс валют Донгорбанку в конвертері валют, і визначити, в якому банку кращий курс для купівлі чи продажу валюти. Якщо банк відмовив вам у видачі кредиту, спробуйте отримати мікрокредит на карту в мікрофінансових організаціях України.