Хмельницький

IgorSergiyovich 20 березня 2014, 15:30
Періодично заходжу на цей сайт для отримання інформації про банківські структури, послугами яких я користуюсь. Мене, відверто кажучи, здивував негативний відгук про керівника філії банку у Хмельницьку. Я обслуговуюсь у філії з перших днів відкриття, і до сьогодні ніяких зауважень до якості надання послуг та відношення працівників не маю, керівник — компетента та уважна особа. Індивідуальний підхід до потреб свого бізнесу відчуваю завжди, та дуже задоволений мати такого якісного партнера у місті. Написав це для обєктивності в оцінці банків по місту, тому що обслуговуюсь не в одній структурі та, повірте, в мене є з чим порівняти.

anonin
anonin
5 квітня 2014, 21:23
Доброго дня, шановний IgorSergiyovich. Клієнта з таким ім«ям в базі Хмельницької філії ДІВІ Банку немає, тому робимо висновок, що це слова нашого „Керівника“ — Олени Михайлівни, яка полюбляє дуже високо себе піднести невідомо за яку вдачу, тому що ділові перемовини проводити апріорі не здатна. В нас дійсно проблеми з компетентністю та професійністю „Керівника“. Ніякого індивідуального підходу, про який Ви пишете, до потреб клієнтів як не було так і немає, тому що в „Керівника“ не залишається часу після відвідувань салонів, бутиків, вирішення особистих питань по телефону в робочий час. Крім того, левову частку робочого дня „Керівника“ займає пошук відгуків про неї особисто в мережі інтернет.