Узнал о существовании данного банка из письма... Аферисты.

magistrZ 14 липня 2016, 14:18
получил письмо:
Високошановний контрагенте!
Юридичний відділ Діамантбанк сповіщує Вас про те, що на Ваш ідентифікаційний код 10.09.2015 року, за допомогою нашої сервісу онлайн банкінгу, було взято терміновий кредит на суму 62 343,00 гривень.
На даний момент належну суму за кредитом не оплачено. Станом на даний момент року Ваш борг з урахуванням штрафу (0,7% за кожну добу прострочення оплати) становить 74 000,59 грн.
У зв‘язку з цим, на підставі кредитної угоди, керівництвом департаменту було прийнято рішення про складання позову до суду на Ваше ім‘я.
Пропонуємо ознайомитись з належними документами.
Залишаємось з пошаною,
Виконуючий обов‘язки начальника відділу
Владислав Мэдвидь

Вопрос, кто выдал кредит, на чье имя, на какой идентификационный код, и как могли выдать такую сумму при моей минимальной зарплате. Это даже если бы я не ел и коммуналку не платил и всю зарплату отдавал по кредиту то эту сумму я смог бы отдать 4 года.
Не уважаемый Владислав Мэдвидь — идите в полицию с фотографией того, кто у вас брал кредит. И просьба мне такой спам не слать.
Діамантбанк
Diamantbank 14 липня 2016, 14:29
Шановні партнери та клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на те, що розсилка інформаційних повідомлень клієнтам Діамантбанку здійснюється виключно з офіційного домену @diamantbank.ua.
Будьте уважні, листи відправлені з інших електронних адрес можуть містити недостовірну інформацію та віруси.

Дякуємо за розуміння!

З повагою,
Діамантбанк

devushka89
devushka89
15 липня 2016, 10:28
Увага Аферисти! Вчора на почту отримала схожий на попередній лист:
Глибокошановний клієнте!
Фінансовий департамент Сбербанку нагадує вам, що на Ваше ім‘я 28.09.2015 року, за допомогою нашої системи онлайн банкінгу, було оформлено короткостроковий кредит на суму 62 203,00 гривень.
На сьогоднішній день належну суму за кредитом не погашено. Станом на дату надсилання цього листа року Ваш борг з урахуванням штрафу (0,09% за кожну добу прострочення оплати) складає 29 000,59 грн.
У зв‘язку з цим, на підставі укладеного договору, співробітниками відділення було прийнято рішення про складання позову до суду на Ваше ім‘я.
Пропонуємо ознайомитись з відповідними документами.
З щирою пошаною,
Юрист
Владислав Мэдвидь

Головна / Банки України 🏦 / Діамантбанк 💰 / Відгуки про Діамантбанку 📝 / Узнал о существовании данного банка из письма... Аферисты.