Плохо очень плохо

м м 3 листопада 2015, 16:01
Відділення за адресою: Київ, ул. Радищева, 10/14
Единственный банк который не выдал мне перевод в связи с тем что у меня крымская прописка в Украинском паспорте, обоснование — то что я не резидент, а Крым это Россия! и потребовал миграционную карту, которой у меня нет так как в Киеве уже проживаю 6 ть лет!
притом этот же перевод успешно получил в самом тормознутом банке «Ощад Банк»
отношение к клиентам на твердую 2 ку

Diamantbank
Diamantbank
5 листопада 2015, 16:52
Доброго дня.

Нам прикро, що виникло непорозуміння, так як згідно постанови НБУ № 699 від 03 листопада 2014р. особа, місцезнаходження якої (зареєстрована/постійно проживає) на території вільної економічної зони «Крим» прирівнюється до нерезидента, тому, для того, щоб ідентифікувати таку особу, як резидента необхідно пред’явити довідку, що надається територіальними підрозділами/органами Державної міграційної служби України і містить інформацію про реєстрацію місця проживання/перебування осіб, які переселяються з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на материкову частину, із зазначенням факту переселення. У разі якщо зазначена довідка відсутня, то особа ідентифікується як нерезидент.
Тобто, наш співробітник цікавився саме про наявність зазначеної довідки. У разі її відсутності, співробітник Відділення повинен був здійснити виплату переказу, як для нерезидента.

Приносимо Вам свої вибачення за спричинені незручності та завжди чекаємо на Вас у відділеннях нашого банку.