Мінфін - Курси валют України

Встановити

Продукти Кредит Оптима Банка

Реквізити

Юридична назва
Публічне акціонерне товариство «Кредит Оптима Банк»
МФО
380571
ЄДРПОУ
34819265
SWIFT
CEOIUAUK
Головний офіс
Україна, 01135, м. Київ вул. Дмитрівська, буд.69
Email
bank@credit-optima.com.ua
×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися

Відомості про банк

Ліцензія НБУ № 239 від 16.11.2011 р. відкликана 28.12.2017

ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» зареєстрований у 2006 році для надання повного спектру внутрішніх та міжнародних банківських послуг. Головний офіс банку знаходиться у місті Києві, а з жовтня 2012 року в повному обсязі функціонує Відділення № 1 ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» у місті Харків.

Станом на 01.01.2014 року фінансовий результат діяльності Банку склав: 207 тис. гривень, регулятивний капітал: 134,674 тис. грн. ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» має Ліцензії Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку, а саме:

•брокерська діяльність

•дилерська діяльність

•андеррайтинг

ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» є:

• Членом СРО Асоціації «Українські фондові торговці»

• Партнером Державної іпотечної установи Працюючи на фінансовому ринку України, ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» активно бере участь у процесі розвитку української економіки.

Галузевий склад Клієнтів Банку постійно розширюється, і в даний час охоплює практично всі сфери бізнесу ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» в якості стратегічної концепції обрав принцип всебічного забезпечення інтересів своїх Клієнтів на основі використання сучасних банківських технологій. ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» постійно працює над розширенням банківських послуг і надає своїм Клієнтам комплексні програми обслуговування. Банк пропонує своїм Клієнтам: — Широкий спектр банківських послуг з гнучкою системою тарифів; — Оптимальні умови різних депозитних та кредитних програм; — Професіоналізм персоналу Банку та якісне обслуговування; — Індивідуальний підхід до кожного Клієнта та конфіденційність Правління ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» в рамках розширення лінії продуктів та з метою максимального задоволення потреб своїх клієнтів, прийняло рішення запустити напрямок платіжних карт. На даному етапі Банк обрав платіжну систему та процесинговий центр для роботи з банківськими платіжними картками. Почати повноцінну емісію та обслуговування власних платіжних карт Банк планує в 2014 році.

Головна / Банки України 🏦 / Кредит Оптима Банк 💰
На нашому сайті можна порівняти умови і відсотки по депозитах в Кредит Оптима Банк з депозитами інших банків України. Також ви можете розрахувати курс валют Кредит Оптима Банка в конвертері валют, і визначити, в якому банку кращий курс для купівлі чи продажу валюти. Якщо банк відмовив вам у видачі кредиту, спробуйте отримати мікрокредит на карту в мікрофінансових організаціях України.