Реквізити

Юридична назва
Публічне акціонерне товариство «Кредит Оптима Банк»
МФО
380571
ЄДРПОУ
34819265
SWIFT
CEOIUAUK
Головний офіс
Україна, 01135, м. Київ вул. Дмитрівська, буд.69
Email
bank@credit-optima.com.ua

Новини Кредит Оптима Банка

×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися

Відомості про банк

Ліцензія НБУ № 239 від 16.11.2011 р. відкликана 28.12.2017

ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» зареєстрований у 2006 році для надання повного спектру внутрішніх та міжнародних банківських послуг. Головний офіс банку знаходиться у місті Києві, а з жовтня 2012 року в повному обсязі функціонує Відділення №1 ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» у місті Харків.

Станом на 01.01.2014 року фінансовий результат діяльності Банку склав: 207 тис. гривень, регулятивний капітал: 134,674 тис. грн. ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» має Ліцензії Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку, а саме:

•брокерська діяльність

•дилерська діяльність

•андеррайтинг

ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» є:

• Членом СРО Асоціації «Українські фондові торговці»

• Партнером Державної іпотечної установи Працюючи на фінансовому ринку України, ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» активно бере участь у процесі розвитку української економіки.

Галузевий склад Клієнтів Банку постійно розширюється, і в даний час охоплює практично всі сфери бізнесу ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» в якості стратегічної концепції обрав принцип всебічного забезпечення інтересів своїх Клієнтів на основі використання сучасних банківських технологій. ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» постійно працює над розширенням банківських послуг і надає своїм Клієнтам комплексні програми обслуговування. Банк пропонує своїм Клієнтам: — Широкий спектр банківських послуг з гнучкою системою тарифів; — Оптимальні умови різних депозитних та кредитних програм; — Професіоналізм персоналу Банку та якісне обслуговування; — Індивідуальний підхід до кожного Клієнта та конфіденційність Правління ПАТ «КРЕДИТ ОПТИМА БАНК» в рамках розширення лінії продуктів та з метою максимального задоволення потреб своїх клієнтів, прийняло рішення запустити напрямок платіжних карт. На даному етапі Банк обрав платіжну систему та процесинговий центр для роботи з банківськими платіжними картками. Почати повноцінну емісію та обслуговування власних платіжних карт Банк планує в 2014 році.

Головна / Банки України 🏦 / Кредит Оптима Банк 💰
На нашому сайті можна порівняти умови і відсотки по депозитах в Кредит Оптима Банк з депозитами інших банків України. Також ви можете розрахувати курс валют  Кредит Оптима Банка в конвертері валют, і визначити, в якому банку кращий курс для купівлі чи продажу валюти. Якщо банк відмовив вам у видачі кредиту, спробуйте отримати мікрокредит на карту в мікрофінансових організаціях України.