Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Банку Кліринговий Дім: Київ, вул. Борисоглібська, 5-А

Адреса:
Київ, вул. Борисоглібська, 5-А
Телефон:
+38 (044) 593-10-26
Час роботи:
Пн-Пт: 10:00-17:00, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Головной офис

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
5
15 серпня 2023, 18:10
Можливо не самий сучасний банк
Але вирішив моє питання швидше інших дуже сучасних

була потреба конвертації валюти консолідації коштів на одному рахунку та проведення декількох переказів
і головне за прийнятні комісійні
по дзвінку запропонували найдешевший варіант
по листу підготували документи
в відділені все було зроблено за 30 хвилин
Написати коментар
2 не зарахована
16 липня 2022, 15:27
На сайті банку є курс англійської валюти, але коли спробував здати фунти, то в касі відмовили, сказали що не приймають. Наведіть порядок і або не розміщуйте курси або проведіть роботу з касирами.
Коментарі (1)
4
21 червня 2022, 12:46
По функціоналу банк так собі, є значно цікавіші, але останній рік можливості мобільного банку сильно розширились, за розвиток ставлю 4 зірки, так тримати))
Написати коментар
1
9 червня 2020, 19:05
Странный банк, со странным отношением к клиенту. В начале февраля открыл тарифный пакет Приватний Classic. Получил обычную карту Visa Classic и наставление сотрудников, что, нужно 300 грн за годовое обслуживание сразу на карту внести. Якобы, деньги на карте заблокируются, будете рассчитываться на определенную сумму, месячное обслуживание списываться не будет (25 грн). А если не будете рассчитываться, то минус 25 грн с 300. Якобы, так банк может себя обезопасить.

Ну, ок, внес 300 грн (списались и стали недоступными) + личные деньги, пару раз расплатился и забыл об этой карте. В июне пришел закрывать счет. В отделении об этих 300 грн никто и не слышал. Говорят, у вас на карте своих 46 грн (то, что вносил сверху 300 грн), их и выдадим. А то, что вы заплатили годовой тариф — нас не волнует. При этом, сотрудник позвонил 3-4 своим коллегам, чтобы спросить, «что делать и как закрывается карта». Никто не знал, а потому сказали, иди забирай свои 46 грн, а про годовую оплату мы ничего не знаем.

На мой вопрос «А где в тарифах/условиях/договоре написано, что годовая оплата взимается разово и не возвращается», сотрудник ответила «Не я создавала программу, не знаю». Сам в тарифах такого пункта не нашел, как и в условиях/договоре.

В общем, отминусуем от 300 грн плату за 5 месяцев, получается, что Клиринговый Дом меня на 175 грн кинул. Не то, чтобы это сильно по карману ударило, но если банк готов идти на откровенное кидалово, чтобы обогатиться на 175 грн, то я бы с ним не связывался в дальнейшем. Потому, думайте сами, решайте сами.
Написати коментар
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Банку Кліринговий Дім за адресою Київ, вул. Борисоглібська, 5-А. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Банк Кліринговий Дім - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Банку Кліринговий Дім розташованому за адресою  Київ, вул. Борисоглібська, 5-А- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.