Банк ОБДИРАЛОВО

lru 29 березня 2023, 15:43
Відділення за адресою: Київ, вул. Григорія Сковороди, 6
С дуру перечислил со своего основного банка на карточку банка Восток сумму до 100 тыс. грн. — для размещения депозита. Потом — передумал и решил снять деньги. И тут я узнал об этом банке еще очень много нового, а именно: банк со всех сторон обдирает клиента комиссиями:
1) Комиссия за снятие в их кассе и в их банкомате: 0,8%+5 грн. На минуточку со 100 тыс. грн. — ты должен им отдать 805 грн чтобы снять в их же кассе деньги. С меня мой основной обсуживающий банк не взял НИЧЕГО. Этот банк на ровном месте ободрал.
2) Комиссия за перечисление на IBAN другого банка — 0,3%.
3) Комиссия за перечисление по номеру карты (на карту другого банка) — 0,5%.
4) Внести через кассу на их карту — 0,2%.
5) ТОТАЛЬНО некомпетеные операторы на кол-центре. Четыре оператора — мне как клиенту дали на 180 градусов противоположную информацию, а именно: у вас никаких комиссий за снятие в нашей кассе не будет — приходите; прихожу — в кассе говорят с вас 0,8% комиссия и на кол-центр перезваниваю другой оператор говорит что с вас 0,8% комиссия. При чем, та оператор, которая мне сказала что комиссий нет — 3 минуты перепроверяла информацию, с двумя коллегами пообщалась, которые ей сказали что комиссий нет. Т. е. там такой СБРОД НЕКОМПЕТЕНТНОСТИ, что жесть. Номер оператора кол-центра отказываются предоставлять, жалобу принимать также. Я такого жестяка — не видел ни в одном банке, а я являюсь клиентом более чем в 10ти банках.

Как только вы по своей очень большой дурости занесли деньги в этот банк — у вас шансов забрать свои деньги без комиссии НИКАКИХ. Мне срочно понадобились деньги — я вынужден был заплатить почти 800 грн комиссии чтоб снять деньги в их кассе. Меня это разозлило не на шутку. Такого обдиралова нет ни в одном банке. Обычно банки устанавливают комиссию в одну сторону — например, за перечислинение, за снятие или за пополнение. Но чтоб все сразу — нет ни в одном банке. Собственники банка — владеют сетью Сильпо и Фора. Также, обдиралово там редкое. Это самые дорогие магазины/супермакеты в Украине. Обходите этот банк и все их супермаркеты — пятидесятой дорогой. Это быдло восточное из Днепра с соответсвующим непатриотическим названием, которое ведет свой бизнес как быдло и относится к клиентам соответственно.

Кстати, в их условиях по комиссиям — существенный перекос в их сторону, а это по ЗУ О Защите прав потребителей — считается несправедливыми условиями в договоре. На подходе в парламенте изменения в закон — там штрафы за нарушения прав потребителей будут сумасшедшие. Можно на них жалобы кидать в НБУ.

Все отзывы касающиеся проверки по финмониторингу подтверждаю. Несмотря на то что все базы официальные закрыты на время войны, они смотрят какие то источники в интернете, которые могут показать что ты якобы с каким то политическим лицом связан. Мне задали вопрос знаю ли я мужчину по такому то ФИО. Пришлось применять сарказм — ответил, что «поскольку мы идем в Европу — я на нем женат».

БАНК — ДНИЩЕ!

29 березня 2023, 16:20
А куди ви дивились коли відкривали картку? Ви не пробували почитати тарифи перед підписанням договору? Якщо ви клієнт більш ніж 10 банків і ніде не читаєте умов по карткам і рахункам то я вам тільки співчуваю.
Якщо договір підписаний то які претензії до банку?
29 березня 2023, 17:40
А ти в курсі, що договір є публічним і змінам не підлягає - ти просто до нього приєднуєшься? Ти взагалі уважно відгук читав чи такий же осліплий як і всі в цьому банку? Я написав, що я зателефонував на кол-центр для того, щоб вияснити тарифи — та як мені надали інформацію. Почитай ще раз відгук — якщо з очами чи мозгом проблеми. А скільки там у мене банків і що я там читаю чи не читаю — то ти свої співчуття собі у дупу засунь бот від банку. Скарга в НБУ розширена вже подана. Ніяких коштів розміщувати в цьому банку більше не буду. І нікому не рекомендую.

Договір підписаний — але щодо публічних договорів діє законодавство щодо захисту прав споживачів. Але, в цілому відгук залишений з іншою метою — щоб цей банк обходили десятою дорогою. 90% відгуків клієнтів — саме про це тут і розмістили відгуки. Як тільки у мене закічаться депозити — всі рахунки в цьому банку будуть закриті, тому що це нескінчений жах. На ринку достатньо банків з нормальним і високим обслуговуванням клієнтів. Цей банк — це просто дніще. Нехай чешуть на «Восток» — тільки незрозуміло який Восток мається на увазі, може — Хабаровськ. З цим питанням попросив НБУ також розібратися.
29 березня 2023, 17:51
По перше на «ти» ми з вами не переходили і ображати безпідставно будете своїх друзів
По друге: початок вашого відгуку «С дуру перечислил со своего основного банка на карточку банка Восток сумму до 100 тыс. грн» тобто картку ви вже відкрили, а якщо відкрили то підписали договір, а якщо підписали договір то погодились з умовами картки. Так в чому претензія? І з очима в мене проблем нема, а у вас мабуть проблеми таки є раз ви не пам’ятаєте що пишете.
Поділитесь інфою що вам НБУ відповість бо аж цікаво
29 березня 2023, 18:20
Ні, ти це саме «ТИ». З ТОБОЮ нічим ділитися не збираюся. Мета — обкласти банк штрафами, а найкраще — взагалі пхнути з ринку в ліквідацію. Новий глава НБУ саме цим питанням дуже плідно зайнявся. Вже шість банків з ринку полетіли. Якщо цього навіть і не станеться — то всім клієнтам раджу обходити цю помойку десятою дорогою.
30 березня 2023, 8:47
Зрозуміло, з такими як ВИ мені ні про що спілкуватись так як нічого адекватного я не почую. Удачі вам зі скаргами і закриттям банків
Lolik1837
Lolik1837
29 березня 2023, 16:48
«не видел ни в одном банке, а я являюсь клиентом более чем в 10ти банках»

Я сам терпеть не могу платить комиссию банкам за снятие личных встреч , поэтому с банками , берущими комиссию за это , подобные операции не провожу .

НО ЕСЛИ ВЫ КЛИЕНТ 10 БАНКОВ , то зачем было вляпываться в это гуано, где за снятие и перевод личных встреч берут комиссии ?

На слово верить работникам «службы поддержки «банков нельзя. Там через одного некомпетентные . Надо читать условия договоров
29 березня 2023, 17:43
Планував розміщувати депозит — і у мене в основному банку є можливість безкомісійно перерахувати кошти (якщо готівку в касу кладеш на карту — 0,2%). Потім передумав, але навіть і уяви не мав, що все обкладено комісіями. З тарифами у мене немає часу ознайомлюватись, так як розміщень здійснюю дуже багато. Але, з жодним банком проблем немає і до речі жодний банк не бере комісію за поповнення рахунку. Повторюю: ЖОДНИЙ. Це єдиний банк. Поніс втрати на рівному місці. Більше ніяких активних операцій не буде. Це разводняк і обдіралово.
29 березня 2023, 16:58
А як щодо відкрити картку власний рахунок і переказати на неї без комісії а далі або п2п без комісії або по айбан без комісії?
29 березня 2023, 17:48
Вони під розміщення депозиту видають карту з кешбеком. Там такі умови. Більше ніяких депозитів в цьому банку не буде. Є передчуття, що цей банк навіть може піти з ринку. Подана скарга в НБУ — здійснити планову/позапланову виїзну чи безвиїзну перевірку стосовно цього банку за всіма поданими мною аргументами. Але, основний аргумент — чому мені на кол-центрі надали недостовірну інформацію? В НБУ при поданні скарги — самі здивувалися і не раз. Просто нікто не звертав увагу регулятора на цей банк. Подивимось. Якщо реакція регулятора буде імпотентна — то в цій країні взагалі немає чого робити і потрібно емігрувати. Ніякого тут майбутнього та інвестицій не буде. Тут з трьома копійками розібратись не можуть — що вже говорити про масштабні інвестиції. До того ж потрібно мати в країні толкових людей для обслуговування економіки, а не сброд дебілів з востоку.
31 березня 2023, 2:15
НБУ Вам відповість, що ваші операції/проблеми чи питання з Банком повинні вирішуватись тільки напряму з Банком, або через суд. НБУ може тільки втрутитись, якщо Банк спише тариф, який не передбачений договором, або Банк додав чи змінив тариф, але ніяк не повідомив Вам про це. + навязування послуг це сфера НБУ.
Все інше Вас культурно буде відшито з сторони НБУ.
В даному випадку я особисто бачу лише, що Ви не прочитали всі умови та тарифи уважно. Схема з переказом через картку банківську Власний рахунок робоча і могли б отримати кошти в іншому банку тоді, не оплачуючи комісії Восток
KotletaDollarov
KotletaDollarov
29 березня 2023, 22:29
Люди тоже гнались за халявным курсом и в Айбокс закидывали по 3−4 конвертационных депо 36.93 Теперь получают обратно свои депо только по курсу НБУ в 36.56
Никогда не стоит тому верить тому что говорят в кал-центре, нужно изучать тщательно тарифы прежде чем заносить бабло в банк

Курс валют в Восток Банку

Курс валют в Восток Банку