Банк Власний Рахунок

Majezty 27 лютого 2021, 0:01
Вирішив спробувати взяти участь у тестуванні додатку «Банк Власний Рахунок». Цікавий був тим, що Сільпо біля дому, тому там часто роблю покупки, а тут ще й нараховують більше балів за ті ж покупки. Все здійснив віддалено, встановив додаток, завантажив документи.

Що приємно здивувало, у суботу висновок про прийняття документів приходив через кілька десятків секунд з повідомленням, що саме варто виправити.

Зіткнувся з труднощами отримання коду підтвердження для додавання картки в Masterpass, то сапорт у Viber вирішив це в реальному часі.

Виникли питання, щодо обєднання існуючих балів Сільпо, і нових, то підтримка вночі! в суботу!!! вирішила питання за кілька хвилин.

Для мене бета-тест послуга склала успішно. Дякую операторам.
Восток Банк
BankVostok 1 березня 2021, 10:44
Дякуємо за позитивний відгук! Раді, що змогли виправдати Вашу довіру. Залишайтеся з нами!

Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
27 лютого 2021, 0:46
+1 до відгуку.поки проблем не виявлено
ledebur
ledebur
11 червня 2021, 23:07
Користуюся з січня 2021. Теж карту замовляв онлайн. Відмінна карта для тих, у кого основний продуктовий супермаркет Сільпо. Бали нараховують раз на місяць, а не на квартал, як раніше.
Серед недоліків: обов"язково треба мати смартфон, і то на занадто старий додаток банку Власний рахунок не встановиться. І, саме головне — відсутня ВЕБ-версія банкінгу. А з смартфона робити перерахування незручно, маленькі символи, важко не помилитися, набираючи реквізити.
І не можу зрозуміти, як можна зменшити ліміт кредиту (не звик жити у борг)

Курс валют в Восток Банку

Курс валют в Восток Банку