Сегодня сняли деньги с карты банка Восток без моего согласия

velocdfghycszf 22 січня 2021, 17:48
Відділення за адресою: Одеса, вул. Ольгіївська, 8
Сегодня днём, сняли деньги без моего согласия с карты банка, мне её заблокировали, но возвращать никто ничего не собирается, писала онлайн просьбы, никто ничего не хочет говорить, ганяют с одного оператора на другой, сняли почти 4000 грн это не 100 грн, это карта на которую приходит зарплата, и мне нужно делать новую, а доверия нет, потом захотят и снова снимут, ужасный сервис, безопасность на худшем уровне, я надеюсь что здесь увидят и помогут мне вернуть деньги.
Восток Банк
BankVostok 5 лютого 2021, 12:42
Ольго, добрий день!

Нам дуже шкода, що склалася така ситуація.
Для розслідування даного випадку шахрайства Вам необхідно звернутися до правоохоронних органів та написати відповідну заяву на сайті кіберполіції: https://cyberpolice.gov.ua/.
Після цього, Ви можете оскаржити операцію, надавши номер звернення з сайту кіберполіції.

Оформити заяву про спірну операцію можна за допомогою чат-боту у Viber https://bankvostok.com.ua/_viber або Telegram https://bankvostok.com.ua/_telegram:

Мій банк ->Мої картки -> обрати картку -> Історія операцій -> обрати операцію, яку бажаєте оскаржити> Спірна операція

Далі діяти відповідно до підказок бота.
Звертаємо увагу, що авторизуватись в чат-боті можна лише з номеру телефону, який прив’язаний до картки.

В разі виникнення запитань, зверніться, будь ласка, до нашої служби підтримки в чат-боті або за телефоном 0800307010 (24/7/365, безкоштовно по Україні).

Курс валют в Восток Банку

USD 39.2000 39.6000

Курс валют в Восток Банку

USD 39.2000 39.6000
Головна / Банки України 🏦 / Восток Банк 💰 / Відгуки про Восток Банку 📝 / Сегодня сняли деньги с карты банка Восток без моего согласия