Метод, изложенный в издании Бизнес Вести
×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
Коментарі - 7
Боюсь, этот топ-менеджер может оказаться зиц-председателем. Он-то (или она) и за пределы Киева может не выезжает.
- +
- 0
- владимир олефиров
- 19 серпня 2014, 14:03
- #
А если в городе отделение сокращают?
Как-то не помню чтоб кого-то из банкиров сделали невыездным, ссылку на судебный реестр желательно
- +
- 0
- svetlana27
- 21 серпня 2014, 5:17
- #
Я тоже считаю, что надо пробовать все методы воздействия. у нас в мариуполе нет возможности — отделения уже нет, а киев на решение мариупольского суда чихал. на сайте было пара сообщений о выигранных судах, но я не прочитала была ли аппеляция или исполнительная служба все таки выжала из банка деньги. вот только сейчас, по моему, надо уже жаловаться на нбу!!! вопрос-куда и как?!? есть международные организации, наблюдающие за соблюдением закона подобными структурами?
Это все легко теоретически.А практически будет минимум три заседания.Отпуска, болезни судей.В лучшем случае три месяца.Я это знаю, так как судилаь из-за зарплаты.Суд выигран, а деньги больше года прошло, и не выплачены.
Їх НБУ не чіпає… Невже хтось вірить що якийсь рядовий виконавесь на мінімальній зарплаті погодиться звернутися з даного приводу до суду? А навіть якщо й так — мені не відомо про жодне судове рішення щодо заборони виїзду закордон голови правління банку у звязку з невиплатою останнім заборгованості перед фізичною особою. Однак це не заперечує доцільності здійснення захисту своїх прав в судовому порядку. Питання лише в одному — а для чого тоді НБУ??? Нехай би тоді суд видавав ліцензії на здійснення банківської діяльності і контролював дотримання ними ліцензійних умов! Якщо б йшла мова про поодинокі випадки — так, я погоджуюсь що слід іти до суду. Однак в цьому випадку є массове «кидалово» ВСІХ ВКЛАДНИКІВ ТА КЛІЄНТІВ банку і робиться це в самій жорсткій та цинічній формі. Тим часом ресурси рефінансування та залишки активів банку активно зливаються на погашення зобов'язань по яких держава відповідальності й так не несла б. Натомість, заборгованість погашення якої гарантовано державою в лиці Фонду гарантування вкладів — лише зростає! Тут вже навіть не питання НБУ, а питання правоохоронних органів, які б мали запобігати таким негативним наслідкам для громадян та державної установи. Однак порушення правил переходу вулиці фізичною особою чомусь викликає з боку цих «правовохоронних» органів більш бурхливу реакцію, ніж фінансова афера державного масштабу:( Якщо ми кажемо, що у нас є держава, то слід згадати що у нас є і Конституція, якою безпосередньо гарантовано кожному громадянину непорушність його прав та інтересів (ст.41), в т.ч. права на вільне володіння та розпорядженя власними коштами. Скільки державних служб та установ які б мали здійснювати захист цих прав утримується за наш (державний) кошт це всім відомо. Проте будь-якої ефективності їх роботи на цьому «фронті» не спостерігається. Більше того — чим дальше, тим очевиднішим є їх злочинна бездіяльність, або ж всі вони «в долі». З них і слід починати нашу боротьбу за свої права! Якщо банк є неспоможнім і приховує цей факт — то саме НБУ мало б дати цьому тверезу оцінку і прийнгяти відповідне рішення, а закривати очі не очевидні речі!
Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
Зато есть другой способ — очень действенный. Если банк отказывается с вами полностью рассчитаться, тут же направляйтесь в суд и параллельно подавайте заявление в прокуратуру (в отношении руководителя финучреждения лично, для начала уголовного производства по невозврату). После получения решения суда о возврате депозита (его вполне реально получить за полтора месяца — суды выносят решения в пользу вкладчиков) подавайте в Государственную исполнительную службу ходатайство о признании топ-менеджера банка невыездным. Это делается очень быстро, поскольку решение принимается заочно — явка банкира в суд не требуется. Результат же будет мгновенный: как только финансист получит судебное извещение, что он больше не имеет права покидать территорию Украины, вас тут же вызовут в банк и выдадут весь депозит. Поверьте, проверенный метод».
Ребята, никто не пробовал?