БЕЗ КОМЕНТАРІВ

Dochlesa1973 28 листопада 2022, 19:06
Я з Мелітополя, вже багато років клієнтка Акордбанку. Перед початком війни довірила банку велику суму грошей у валюті. З першого ж дня окупації банк закрив своє відділення у моєму місті. Достроково віддати депозит відмовились. Ось нарешті підійшов термін закінчення депозиту. Я звернулась у 109 відділення міста Запоріжжя, де мені сказали, що в банку я тепер контрагент (я громадянка України взагалі-то, в мене паспорт Український, впо), вони не бачать моїх рахунків і гроші будуть повертати не у розмірі 100000 гривень еквіваленту, а те, що залишиться від інших клієнтів, з Запоріжжя (ніби собаці кістку зі столу господарів), може, по 500 доларів на добу, на протязі кількох місяців (я вже достатньо чекала, 9 місяців цього жахіття). Яке ви маєте право так зі мною чинити? Видайте мені гроші, як і всім іншим клієнтам, пришліть до Запоріжжя достатньо грошей, ви ж кажете, що у вас немає проблем з видачею готівки, але насправді вони є, і дуже великі. Ви зрадили мою довіру, панове. Ще кілька місяців — і я тут сконаю, мені потрібні гроші впродовж 10 діб, видайте валюту в еквіваленті 100000 гривень на добу, досить вже принижувати, це не я винна у війні. Лясота Світлана Геннадіївна.

Курс валют в Акордбанк

USD 39.5 40