Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Акордбанку: Львів, вул. Стрийська, 74

Адреса:
Львів, вул. Стрийська, 74
Телефон:
+38 (032) 226-75-64
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00, (каса: 09:00-17:30), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1 не зарахована
26 вересня 2023, 12:03
У відділенні Акордбанк Стрийська 74 відмовили в обслуговувані і не відкрили гривневої карти моєму чоловіку, пояснившивши це тим що він офіційно на даний час не працює, а також протягом двох років не працював офіційно. В інших банках не відмовляли у відкриті гривневої карти, а у цьому Акордбанку відмовили- дивина! При тому що цей банк ще й бере комісію 100 грн за відкриття пластикової карти 😅 Не приємно, клієнтом цього банку ставати не рекомендую
Коментарі (1)
2
28 серпня 2023, 9:22
В умовах вказано, що є можливість відкрити депозит у будь-який час онлайн. Але, на вихідних, банк вирішив закрити цю можливість для клієнтів без жодного попередження. Після дзвінку в банк, мені сказали, що у понеділок з 9 години буде можливість відкрити депозит і умови по ньому не будуть змінені. Якимсь чином мені вдалося обміняти 50 доларів по курсу 36.99, довірившись консультанту я вирішив залишити цю справу до ранку понеділка. І ось, у понеділок умови були змінені, а саме курс обміну валюти змінився. Банк не попереджає клієнтів про технічні роботи, не вважає не за потрібне та й консультанти не дуже компетентні у нововведеннях банку. Для прикладу, державний сенс банк попереджував своїх клієнтів про зміну умов обслуговування.
Коментарі (6)
5 не зарахована
9 лютого 2021, 18:57
Класний банк!!! Професійне відділення…
Написати коментар
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Акордбанку за адресою Львів, вул. Стрийська, 74. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Акордбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Акордбанку розташованому за адресою  Львів, вул. Стрийська, 74- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.