- 13 листопада 2022, 18:25
Банк поганою якістю карток називається на людях
Нажаль, спеціаліст банку знову зробив вигляд, що його питають про гроші. Справа не в 100 грн, а в якості карток, які видає цей банк за 100 грн., а саме: розшарування майже через місяць користування, за ним йде незмога оплачувати безконтактно, а потім вже й чип не спрацьовує. Якість картки повинна бути розрахована на щоденне користування, а не для того щоб вона лежала в шухлядцв. Я готова заплатити хоч 200 грн. за картку, але я хочу щоб в неї була достойна якість. Що я можу з неї їхати закордон і не перейматися що від неї розшарується та коли вона перестане працювати. Монобанк каже що війна і він не може дозволити собі випускати безкоштовно картки, а картки поганої якості може? Складається враження, що то робиться для того щоб під час війни нажитися на людях.
|
|
0
|
- 09:01 НБУ третій тиждень поспіль продає на міжбанку понад $1 млрд
- 26.06.2026
- 17:34 Долар на міжбанку подешевшав, євро — подорожчало
- 17:06 Маск запускає X Money: купувати криптовалюту та акції можна буде прямо у стрічці
- 15:52 Євро подорожчало на 21 копійку: НБУ встановив курси валют на понеділок
- 14:31 В Україні запроваджують реформу грошового забезпечення військових: як зміняться тилові та бойові виплати
- 12:43 В Україні готуються до запуску відкритого банкінгу: коли чекати та як захистять дані клієнтів
- 11:58 Binance програє боротьбу за європейський ринок через відсутність ліцензії MiCA
- 10:25 Курс валют 26 червня: долар у банках подешевшав на 12 копійок
- 25.06.2026
- 19:29 Понад 70% українок у крипті називають себе новачками — Binance
- 17:33 Долар та євро подорожчали на міжбанку


Коментарі