Harkonen
Зарегистрирован:
28 жовтня 2011
Последний раз был на сайте:
7 лютого 2025 о 05:01
28 жовтня 2011
Последний раз был на сайте:
7 лютого 2025 о 05:01
Подписчики (27):

-
Борис Будяк
48 років, Радомышль

-
duke34
56 років, Киев

-
Арсений Неменко
48 років, Астрахань

-
Andrey M
47 років, Киев

-
PetrovVodkin
Киев

-
Aristarkh
Мироновка

-
Юрий Фейгин
78 років, Керчь

-
Lemon75
51 рік, Киев

-
vadon861
Харьков

-
Igor Vasin
49 років, Днепропетровск
- 24 травня 2013, 23:12
48% налога на дивиденды
Судя по опросу по налогу на прибыль, платить его никто не хочет и не может. А если не на прибыль, а на дивиденды? Как тогда?
Уточняю: «Допустим Ваше предприятие заработало 100 грн. чистой прибыли из них вы 60 реинвестировали (пустили в оборот), 40 забрали себе ввиде дивидендов из них государству нужно заплатить 19,2 грн. Много это или мало?»
Представим, что налоговая ничего не доначисляет, не вертит и.т.д., взяток не берет. Чиновники тоже не берут — поборов нет, но и спрятать прибыль не получится, т.е. нет схем оптимизации.
Готовы так платить или нет?
|
|
1
|
Просмотров: 2939, сегодня — 1
- 12:43 В Україні готуються до запуску відкритого банкінгу: коли чекати та як захистять дані клієнтів
- 11:58 Binance програє боротьбу за європейський ринок через відсутність ліцензії MiCA
- 10:25 Курс валют 26 червня: долар у банках подешевшав на 12 копійок
- 25.06.2026
- 19:29 Понад 70% українок у крипті називають себе новачками — Binance
- 17:33 Долар та євро подорожчали на міжбанку
- 17:10 НБУ оновив список бенчмарк-ОВДП: банкам дали більше інструментів для виконання резервних вимог
- 16:28 Нові правила MiCA радикально скорочують кількість криптогравців в ЄС
- 15:52 Долар подорожчав на 6 копійок: НБУ встановив курси валют на п’ятницю
- 15:41 Нідерланди змінюють правила прийому біженців з липня 2026 року
- 14:10 Податкова розширила бізнес-клуб: які компанії потрапили до переліку


Коментарі - 109