Мінфін - Курси валют України

Встановити
CCLOAN
Зарегистрирован:
21 квітня 2020

Последний раз был на сайте:
14 березня 2023 о 01:57
Подписчики (2):
Niccelll
Niccelll
Kacviktok
Kacviktok
CCLOAN — Офіційний блог компанії
26 січня 2022, 18:42

Як заробити гроші в селі взимку?

Зима – це сезон, коли все засинає і поступово готується до відродження весною. Особливо це стосується життя в сільській місцевості. Чомусь існує стереотип, що в зимовий час в селі робити нічого. Але, так чи ні? За бажання, в селі можна заробити гроші в будь-який час року. У цій статті ми розглянемо кращі способи заробітку взимку в селі.

Риболовля

Рідко можна зустріти людину, яка не любить риболовлю. Якщо в селі є річка або ставок, можна досить просто поєднати приємне з корисним. Свіжий улов завжди можна продати сусідам або почати свій бізнес, пропонуючи рибу на сільському або міському ринку.

У тому випадку, якщо річка від вашого будинку знаходиться занадто далеко, розведенням риби можна зайнятися прямо у себе на ділянці. Але, тут необхідно звернути увагу на те, що для цього знадобляться певні капіталовкладення.

Рукодільницям

Продаж виробів, виготовлених своїми руками – досить прибутковий бізнес. Для того, щоб створити оригінальний шедевр, знадобиться мінімум грошових вкладень. Рукоділля – це не тільки можливість отримання прибутку, але й відмінний поштовх для творчого розвитку особистості. Окрім цього долучити до виготовлення оригінальних речей можна і своїх домашніх. Це допоможе не тільки прискорити процес виробництва, але і зблизитися з дітьми та батьками.

Виготовляти своїми руками для продажу можна:

 • Плетені меблі з соломи або лози.
 • Сувеніри з дерева та інших екологічно чистих матеріалів.
 • Букети зі штучних квітів та солодощів.
 • М’які іграшки.
 • Браслети та сувеніри з кераміки.

Що стосується інструкцій, як виготовляти вироби своїми руками, то всю інформацію можна знайти в мережі інтернеті. Рукоділля – це відмінний спосіб заробітку в селі як взимку, так і влітку. А чим вище ваша майстерність, тим дорожче можна буде продати виріб.

Рієлторські послуги

Якщо ви проживаєте в населеному пункті, чисельність якого понад п’яти тисяч осіб, то можна спробувати себе у ролі рієлтора та за гроші допомагати своїм односельцям з покупкою-продажем нерухомості.

Другий напрямок – покупка будинків, повна їх реконструкція і продаж за вищою ціною. Звичайно, для реалізації цього варіанту будуть потрібні початкові капіталовкладення, але й прибуток від такого бізнесу буде більш відчутним.

Надання допомоги по господарству

Побутові послуги користуються високою популярністю як в місті, так і в сільській місцевості. За наявності транспортного засобу можна організувати пасажирські автоперевезення, допомагаючи односельцям добратися в місто і назад. Також особистий автомобіль певної вантажності дає можливість значно розширити горизонти. За допомогою такої машини можна перевозити меблі, побутову техніку, особисті речі, вивозити побутове сміття і багато іншого.

Окрім цього, стабільний грошовий прибуток у сфері послуг в селі можна отримувати, допомагаючи односельцям у таких напрямках:

 • Налагодження побутової техніки.
 • Внутрішнє оздоблення будинку.
 • Догляд за тваринами.
 • Прибирання двору, розчищення снігу.
 • Допомога літнім людям і багато іншого.

Заробіток в інтернеті

До найбільших розповсюджених способів заробітку в інтернету належать:

 1. Копірайтинг. Писати статті можна як для приватних замовників, так і для однієї з численних бірж. Чим вище рівень автора, тим вищою буде вартість написаних ним текстів.
 2. Створення інтернет-сайтів. Для цього будуть потрібні певні знання і навички, які також можна легко освоїти маючи доступ до мережі інтернеті.
 3. Інші напрямки. Окрім копірайтингу і створення ресурсів, можна брати участь у платних опитуваннях, ставити лайки чи писати коментарі, відповідати на онлайн питання і багато іншого.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що в селі заробити гроші взимку цілком можливо. Скориставшись наведеними вище рекомендаціями, ви зможете не використати вільний час з користю, а й покращити свій фінансовий добробут.

Просмотров: 816, сегодня — 1
Следить за новыми комментариями

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися