Anyuta
Зарегистрирован:
15 квітня 2011
Последний раз был на сайте:
7 лютого 2025 о 04:50
15 квітня 2011
Последний раз был на сайте:
7 лютого 2025 о 04:50
Подписчики (1):

-
Kep
44 року, Херсон
- 19 травня 2011, 23:21
ЕСВ
Здравствуйте.
У меня вопрос по ставке ЕСВ. Я ЧП на ОС, плательщик НДС. С учетом доходов, расходов, я обязана с чистого дохода платить, и ЕСВ-34,7% и НДФЛ-15% (17%). Хочу понять, как жить на то, что осталось? Может где-то поднимался вопрос об уменьшении ставки ЕСВ. Почему молчание, все говорят оновом законе для ЧП единщиков и забыли о ЕСВ. Ставка варварская. Как жить люди?
|
|
0
|
Просмотров: 3319, сегодня — 0
- 10:38 Курс валют змінився: скільки коштують долар і євро 25 червня
- 09:52 Разова виплата до Дня Незалежності-2026: як подати онлайн заяву
- 09:37 Вчителям і соцпрацівникам підвищать зарплати: уряд виділив 6,6 млрд грн
- 09:16 Мінфін провів switch-аукціон ОВДП на 17 млрд грн: що отримали інвестори
- 09:00 Інвестиції за розкладом: як Crypto Bundles від WhiteBIT спрощують вхід у крипторинок
- 08:44 Виграли гроші, смартфон чи авто: ДПС пояснила, які податки доведеться сплатити
- 08:00 ЄС урізав перший транш кредиту Україні: з нього виключили 5,9 млрд євро на безпілотники
- 24.06.2026
- 19:11 «Робота за лайки»: Нова пошта попередила про нову шахрайську схему
- 18:43 НБУ пропонує відокремити фінансовий бізнес Укрпошти в нову компанію задля отримання ліцензії
- 18:19 Binance обіцяє залишитися в ЄС попри проблеми з отриманням ліцензії


Коментарі - 5