Мінфін - Курси валют України

Встановити

Акції банків

Активні
Минулі
Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райф продовжує дарувати подарунки за відкриття картки єВідновлення.  до 31 грудня 2023

Кожен, хто бере участь в державній програмі єВідновлення, може отримати від Райфу та Mastercard додатковий бонус, який допоможе відновити пошкоджене житло.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Розраховуйтесь карткою Visa від Таскомбанку та отримуйте безкоштовний доступ до SWEET.TV.  до 31 грудня 2023

Розраховуйтесь карткою Visa від Таскомбанку за товари та послуги на суму від 5 000 грн на місяць і отримуйте доступ до пакету Visa Premium, що включає 225 телеканалів, широку бібліотеку найрейтинговіших фільмів та серіалів, а також навчальні програми для школярів.

Укрсиббанк Укрсиббанк Укрсиббанк Розіграш пального на ОККО для власників карток Mastercard від Ukrsibbank та Fishka.  до 31 грудня 2023

З 1 до 31 грудня 2023 року при оплаті карткою Mastercard від Ukrsibbank на ОККО розігруємо 4 призи – 10 л пального щотижня*, а також 1000 л пального вкінці акції**.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк З карткою Mastercard від Таскомбанку купувати в «Сільпо» стає ще вигідніше й цікавіше.  до 31 грудня 2023

Крутіть Колесо Фортуни у вашому додатку «Сільпо» та вигравайте цікаві пропозиції від Mastercard.

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Зробити добру справу, зрадіти цьому ще й з'їсти смачного борщу?  до 31 грудня 2023

20 найактивніших єДопоможців виграють онлайн-мастер-клас із приготування борщу від Євгена Клопотенка. Також переможці отримають бокс-сет із необхідними інгрідієнтами та брендованим фартухом, а щомісяця ми розігруватимемо книжку з автографом Євгена.

МТБ Банк МТБ Банк МТБ Банк Зігрівайтеся світлом нових історій в чарівному літературному світі разом з Mastercard®!  до 31 грудня 2023

При кожній оплаті карткою Mastercard® дарує вам 20% бонусів на наступні покупки.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк Зігрівайтеся світлом нових історій.  до 31 грудня 2023

Зігрівайтеся світлом нових історій в чарівному літературному світі разом з Mastercard від Кредобанку. При кожній оплаті карткою Mastercard® дарує вам 20% бонусів на наступні покупки.

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Спеціальна пропозиція для власників платіжних карток Mastercard від Оксі банку та Mandau.  до 31 грудня 2023

Ділимось спеціальною пропозицією для власників платіжних карток Mastercard від Оксі банку та Mandau. Купуйте улюблені товари для дому, щось смачненьке для свого улюбленця, або щось цікаве та корисне для дітей, обирайте необхідну електроніку для себе та отримуйте за це приємні бонуси.

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Спеціальна пропозиція для власників платіжних карток Mastercard від Оксібанку та Mandau.  до 31 грудня 2023

Ділимось спеціальною пропозицією для власників платіжних карток Mastercard від Оксібанку та Mandau. Купуйте улюблені товари для дому, щось смачненьке для свого улюбленця, або щось цікаве та корисне для дітей, обирайте необхідну електроніку для себе та отримуйте за це приємні бонуси.

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Спеціальна пропозиція для клієнтів власників преміальних карток Visa від Райфу.  до 31 грудня 2023

Преміальні клієнти Райфу, які перебувають за кордоном, мають можливість скористатися розширеною лінійкою сертифікатів в програмі лояльності Smartravel.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк Спеціальна пропозиція від Mastercard та Mandau.  до 31 грудня 2023

Купуйте улюблені товари для дому або щось смачненьке для свого улюбленця, або щось цікаве та корисне для дітей, або вибирайте необхідну електроніку для себе, оплатіть замовлення та вартість доставки карткою Mastercard від Кредобанку та отримуйте за це приємні бонуси.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Твоя домога — важливий інгрідієнт.  до 31 грудня 2023

Платіть карткою Mastercard від Таскомбанку та вигравайте майстер-клас із приготування борщу й інші цікаві подарунки від Євгена Клопотенка.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк дарує бонуси кожному вкладнику.  до 30 грудня 2023

З нагоди 34-річчя Таскомбанку пропонуємо вам скористатися акційними умовами оформлення депозитного вкладу. Гарантований додатковий бонус складає +1%, +0,5%, 0,25% або +0,1% та додається до основної базової ставки, яка сягає 15% річних у гривні для вкладів з виплатою відсотків в кінці строку.

Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк -10% на покупки на Makeup з Visa  до 30 грудня 2023

Замовляйте улюблені товари на Makeup на суму від 1000 грн та отримайте знижку 10% на замовлення при оплаті карткою Visa від Агропросперіс Банку.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк -10% на покупки на Makeup з картками Visa від Таскомбанку.  до 30 грудня 2023

Замовляйте улюблені товари на Makeup на суму від 1000 грн та отримайте знижку 10% на замовлення при оплаті карткою Visa від Таскомбанку.

МТБ Банк МТБ Банк МТБ Банк Додайте свята с пропозиціями від Visa!  до 30 грудня 2023

-10% на замовлення від 1000 ₴ з карткою Visa від МТБ Банку.

ПУМБ ПУМБ ПУМБ Бонус до депозиту «Вдячний» — додатковий кешбек вкладникам.  до 29 грудня 2023

ПУМБ створив новий депозит «Вдячний» із дохідністю до 15% річних у гривні. Усі вкладники, які оформлять депозит «Вдячний» протягом дії акції, отримають додаткову категорію кешбеку.

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Додатковий страховий захист на зиму та розіграш призів отримуйте у відділеннях Райфу.  до 29 грудня 2023

Отримайте збільшене страхове відшкодування упродовж зими та вигравайте приз.
Пропозиція діє для всіх, хто в період із 1 листопада по 29 грудня 2023 року оформить у відділенні Райфу договір страхування від нещасних випадків «Впевненість 24/7», який покриває також і воєнні ризики (дрони, ракети, міни, снаряди).

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Преміальне обслуговування у подарунок від Райфу.  до 29 грудня 2023

Діючі клієнти Райфу мають змогу скористатись спеціальною пропозицією та отримати ексклюзивні умови обслуговування в пакеті «Prestige» до кінця 2024 року.

O.Bank O.Bank O.Bank Отримуйте гроші просто за те, що ви з ОКСИ Банком.  до 25 грудня 2023

Запрошуйте друзів до O.Bank 2.0 та заробляйте до 100 гривень на двох.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк Адвент-календар: Крафтове Різдво.  до 25 грудня 2023

У рамках Крафтового Різдва, серії заходів для популяризації українських крафтових виробників та українських традицій, Кредобанк розігрує 25 унікальних подарунків.

Абанк Абанк Абанк Акція «50 ₴ кешбеку за першу покупку в АТБ».  до 25 грудня 2023

Відкривайте картку «АТБ» та отримайте 50 грн кешбеку за першу покупку в мережі супермаркетів АТБ та купуйте зі знижками до 50% та з кешбеком 1,2%.

Приватбанк Приватбанк Приватбанк Приватбанк здійснює мрії дітей донатами з Mastercard.  до 25 грудня 2023

Призи за донати понад 500 грн на благодійну програму «Свої діти».

Укрсиббанк Укрсиббанк Укрсиббанк Знижки від Ukrsibbank та Mastercard на «ОККО».  до 25 грудня 2023

До 25 грудня 2023 року Ukrsibbank BNP Paribas Group разом із Mastercard проводять акцію, де можна отримати знижку балами Fishka до 5 гривень на кожен літр пального.

ОКСІ Банк ОКСІ Банк ОКСІ Банк Зігрійте близьких сертифіками «Сільпо».  до 25 грудня 2023

Даруйте близьким подарункові сертифікати, а за оплату карткою Mastercard® від Оксібанку збільшимо їхні номінали.

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Енергія з MyRaif.  до 24 грудня 2023

Вигравайте зарядні станції та сертифікати АТБ за перекази в MyRaif.

Кредобанк Кредобанк Кредобанк Замовляйте онлайн і отримуйте -50%.  до 24 грудня 2023

Шукайте й замовляйте акційні товари онлайн, оплатіть замовлення карткою Mastercard від Кредобанку та отримуйте їх за пів ціни.

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Розіграш 5 портативних зарядних станцій за покупки зарплатною карткою Visa від Райфу.  до 24 грудня 2023

Райф запрошує власників зарплатних карток Visa взяти участь в розіграші портативних зарядних станцій «Ecoflow Delta 2 (ZMR330-EU)».

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк 10% знижки для ще приємнішого оформлення автоцивілки у Рай.  до 22 грудня 2023

Райффайзен Банк пропонує зручне та швидке оформлення страхового захисту. А зараз ще й з приємною знижкою 10% на придбання автоцивілки у відділеннях банку.

Укрсиббанк Укрсиббанк Укрсиббанк Акція «КОД ІТ РЕСТАРТ»: Ukrsibbank пропонує спеціальні умови.  до 22 грудня 2023

Ukrsibbank BNP Paribas Group поновив акцію для айтівців. Скористатися спеціальними умовами обслуговування може середній та малий ІТ-бізнес із кодами КВЕД 58.21; 58.29; 62*; 63*; 74.10, що не має відкритих поточних рахунків та зарплатно-карткових проєктів у банку. Також банк розігрує чотири сертифікати по 50 000 та 100 000 грн серед активних учасників для проведення командоутворюючих зустрічей.

ПУМБ ПУМБ ПУМБ ПУМБ оголошує старт акції для пенсіонерів «Пенсійну картку відкривай – телефон вигравай».  до 22 грудня 2023

У банку стартує акція для клієнтів — пенсіонерів. Серед призів — розіграш смартфонів, сертифікатів в супермаркети мережі АТБ номіналом 250 грн та поповнення мобільних телефонів на суму 100 грн. Щасливі переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org.

Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк Додаткова знижка 5% з карткою Visa в Будинок іграшок.  до 20 грудня 2023

Створюйте святковий настрій з «Будинок іграшок» та Visa. Купуйте подарунки в «Будинок іграшок», оплачуйте замовлення карткою Visa від Агропросперіс Банку та отримуйте приємну додаткову знижку 5% на весь асортимент товарів.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Отримайте додаткову знижку 5% з карткою Visa від Таскомбанку в «Будинку іграшок».  до 20 грудня 2023

Створюйте святковий настрій з «Будинком іграшок» та Visa. Купуйте подарунки в «Будинку іграшок», оплачуйте замовлення карткою Visa від Таскомбанку та отримуйте приємну додаткову знижку 5% на весь асортимент товарів.

Укрсиббанк Укрсиббанк Укрсиббанк Акція «Гарантована тисяча для тисячі» від Ukrsibbank повертається.  до 19 грудня 2023

Ukrsibbank BNP Paribas Group повторно запускає спеціальну пропозицію для підтримки клієнтів «Гарантована 1000 грн для тисячі клієнтів». Скористатися пропозицією можна буде з 09 листопада до 19 грудня 2023 року.

Кліринговий Дім Кліринговий Дім Кліринговий Дім Банк «Кліринговий Дім» долучився до благодійної ініціативи «Добропаливо» від Visa і WOG.  до 18 грудня 2023

Беріть участь у благодійній ініціативі «Добропаливо» від Visa і WOG, щоб підтримати якісним пальним волонтерів, які доставляють предмети першої необхідності жителям прифронтових та деокупованих населених пунктів.
Щоб долучитися до допомоги, купляйте «Добропаливо» на WOG та залишайте його для волонтерів, а при оплаті будь-якою картою Visa від Банку «Кліринговий Дім» ваші благодійні літри будуть подвоєні.

Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк Благодійна акція від Visa і WOG.  до 18 грудня 2023

Беріть участь у благодійній ініціативі «Добропаливо» від Visa і WOG, щоб підтримати якісним пальним волонтерів, які доставляють предмети першої необхідності жителям прифронтових та деокупованих населених пунктів.
Щоб долучитися до допомоги, купляйте «Добропаливо» на WOG та залишайте його для волонтерів, а при оплаті будь-якою картою Visa ваші благодійні літри будуть подвоєні.

Таскомбанк Таскомбанк Таскомбанк Небайдужі купують «Добропаливо» для волонтерів на WOG з карткою Visa від Таскомбанку.  до 18 грудня 2023

Долучайтесь до благодійної ініціативи «Добропаливо» від Visa і WOG, мета якої підтримати якісним пальним волонтерів фондів, які здійснюють доставку товарів першої необхідності на деокуповані та прифронтові території України.

Юнекс Банк Юнекс Банк Юнекс Банк Юнекс Банк долучився до благодійної ініціативи «Добропаливо» від Visa і WOG.  до 18 грудня 2023

Беріть участь у благодійній ініціативі «Добропаливо» від Visa і WOG, щоб підтримати якісним пальним волонтерів, які доставляють предмети першої необхідності жителям прифронтових та деокупованих населених пунктів.

Райффайзен Банк Райффайзен Банк Райффайзен Банк Різдвяні кошики зі знижкою у — 50%.  до 17 грудня 2023

Святкова пропозиція для преміальних клієнтів Райфу, власників карток Visa Infinite та Visa Signature. До 17 грудня 2023 року в програмі лояльності Smartravel діє Акційна пропозиція щодо обміну миль на Різдвяні кошики зі знижкою у — 50% для власників преміальних пакетів послуг «Престиж» та «Ексклюзив».

Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк Агропросперіс Банк Долучайтеся до добрих справ на Різдвяному Куражі.  до 17 грудня 2023

У вихідні 16 та 17 грудня відвідайте особливий простір Різдвяного Куражу, щоб заглибитися в дух традиційного українського свята та долучитися до добрих справ з карткою Visa від Агропросперіс Банку.

Сторінки: 123456