Мінфін - Курси валют України

Встановити
5 березня 2024, 9:36

Франція інвестує 5 мільйонів євро у відновлення Чернігівщини

Міністерство відновлення України, Чернігівська ОВА та Французька агенція міжнародного технічного співробітництва Expertise France уклали Меморандум про співпрацю у відбудові Чернігівської області. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України у Facebook.

Міністерство відновлення України, Чернігівська ОВА та Французька агенція міжнародного технічного співробітництва Expertise France уклали Меморандум про співпрацю у відбудові Чернігівської області.
Фото: facebook.com/Ministry.for.restoration

► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини

Що відомо

Зазначається, що вже триває спільна робота над конкретними проєктами, які будуть повністю або частково реалізовуватись на Чернігівщині, в загальному обсязі понад 5 млн євро.

У міністерстві додали, що Франція вже бере активну участь у відновленні Чернігівської області. Зокрема, Чернігівщина отримала від уряду Франції гуманітарну допомогу та підтримку у сфері транспорту та інфраструктури, у відновленні закладів культури та охорони здоров’я, а також в питаннях оцінки руйнувань та проєктування відбудови регіону.

Автор:
Ярослав Голобородько
Редактор стрічки новин Ярослав Голобородько
Пише на теми: Макроекономіка, фондовий ринок, криптовалюта

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися